Можливі арешти молодих активістів громадських організацій ?


Погрози активістам організації за їхню участь у кампанії по звільненню виконуючого обов’язки начальника податкової міліції Харківської області В.Дюкарєва змушують їх прискорювати процеси реєстрації й вести підготовку до безстрокового голодування перед будинком обласної податкової адміністрації на вул.Пушкінській, 46 (там же розташоване й керівництво податкової міліції).
17.08.2005р. було видане свідоцтво про реєстрацію організації «ПОРА!» у Харківській області (раніше відомої як «чорна» ПОРА!). Обл’юст у березні цього року легалізував цю організацію, тепер вона зареєстрована. Харківська обласна організація «ПОРА!» – це громадська неполітична організація (на відміну від партії «ПОРА»), що входить до складу Всеукраїнської громадської організації «ПОРА!»
Сьогодні організація «ПОРА!» знову звернулася до народних депутатів з ініціативою звільнення з лав податкової служби колишнього начальника відділу по боротьбі з корупцією Харківської обласної податкової адміністрації Володимира Петровича Дюкарєва, який обіймав цю посаду до «помаранчевої революції». Аналогічну вимогу висунуто також відносно його заступника на цій посаді – Ялфімова Олександра Володимировича.

Раніше керівник прес-служби Державної податкової адміністрації України (ДПАУ) Олександр Штолько повідомляв про звільнення 5 голів податкових інспекцій у Харківській області за безпідставне відшкодування ПДВ на суму більш ніж 300 млн. грн.

На даний момент перед парламентарями та правоохоронцями поставлене питання про те, яким чином можна залишати на керівній посаді Володимира Петровича Дюкарєва (який є зараз в.о. начальника податкової міліції Харківської області), якщо, за даними керівництва самої ДПАУ, саме в період його керівництва «боротьбою з корупцією» здійснювалися корупційні дії по фіктивному відшкодуванню ПДВ у Харківській області?

У липні 2005р. на вимогу організації «ПОРА!» депутати вже зверталися до голови СБУ з вимогою провести перевірку діяльності В.Дюкарєва: були спрямовані депутатське звернення Сергія Петровича Головатого (15.06.2005р.) і депутатський запит (був оголошений у залі парламенту) Михайла Васильовича Косіва (24.06.2005р.). Однак СБУ перевірку проводити не стала, переславши матеріали до Генеральної прокуратури України, про що повідомила «ПОРА!» Документ із рішенням про таке пересилання було надіслано за підписом Андрія Анатолійовича Кожемякіна – заступника Голови СБУ з оперативних питань – начальника Головного управління по боротьбі з корупцією й організованою злочинністю.

Нині наявне розчарування підприємців Харківської області, які очікували після зміни влади прозорості й очищення органів податкової служби. До виконкому Харківської міської ради вже подані заявки про проведення безстрокових акцій протесту з вимогами звільнити В.П.Дюкарєва, О.В.Ялфімова з керівних посад у податковій службі.

Голова ХОО «ПОРА!» О.Чижов з даного питання висловився так: «Ми будемо боротися до кінця, у випадку арештів наших активістів у зв’язку з усуненням В.Дюкарєва з його посади, ми тільки активізуємо процес. У розмові з начальником УМВС області І.Репешком нам пообіцяли охорону при проведенні акцій «ПОРА!», у тому числі й по звільненню В.Дюкарєва».

P.S.
Головою організації «ПОРА!» у Харківській області обраний Олександр Чижов, його заступниками – Сергій Новіков та Михайло Іваницький. Місцезнаходження організації визначено за адресою: 61052, м.Харків, вул.Мала Гончарівська, буд.9, пом.13 (використовується як поштова адреса).

ПРЕС-СЛУЖБА
Харківської обласної
організації "ПОРА"

Где можно купить гвозди ТК Технокомплект.

Bookmark and Share