Засвідчи свою повагу до української!


АНОНС АКЦІЇ

До оперативного розповсюдження
12 березня 2008 р. Контактна особа:
Оксана Левкова
8-067-390-84-00

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

ЗАПРОШУЄМО ВАС ЗАСВІДЧИТИ СВОЮ ПОВАГУ ДО СТРІЧОК ІНОЗЕМНОГО ВИРОБНИЦТВА, ДУБЛЬОВАНИХ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ТА ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОЛЕКТИВНОМУ ПЕРЕГЛЯДІ ФІЛЬМУ «ЩЕ ОДНА З РОДУ БОЛЕЙН»

Акція відбудеться 12 березня о 19.30. у столичному кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26).

До акції долучились зірки шоу - бізнесу, спорту, науки, літератури: телеведучий, головний редактор журналу «Український тиждень» Юрій Макаров, телеведучий Ігор Пелих, спортивний оглядач телеканалу «ICTV» Ігор Мірошниченко, лідер гурту «Мандри» Фома, телеведучий та репер VovaZIL’Vova, письменниця Лариса Денисенко, представники Громадянської ініціативи «Кіно-Переклад».

Ідея проведення акції належить Всеукраїнському громадському рухові «Не будь байдужим!» (nbb.com.ua).

Захід не є політичним або комерційним. Усі учасники акції ДОБРОВІЛЬНО приєднуються до перегляду стрічки та, купуючи квитки за власні кошти, «голосують гаманцем» за фільм, дубльований рідною мовою. Ціна квитків – від 25 до 30 грн. Для студентів та школярів (за наявності студентського або учнівського квитків) – 15 грн.


Доведімо, що українська звучить природно не лише у комедіях, а скарги кінопрокатників на збитковість фільмів, дубльованих рідною мовою не мають підстав!

Не будь байдужим! Зробимо країну Україною!Bookmark and Share