Давав колись хабар?


За результатами загальнонаціонального опитування з оцінки стану корупції в Україні проводилось в лютому-березні 2007 року Київським міжнародним інститутом соціології у співпраці із проектом «Гідна Україна» 77,3% населення України і 83,8% жителів Дніпропетровської області сприймають корупцію як проблему, рівень поширеності якої з 2004 року не змінився, а навіть зріс. 54,6 % населення Дніпропетровської області виправдовує корупцію: 8,4% - завжди, 46,2% - іноді.

«НЕ ДАЙ СЕБЕ ОШУКАТИ!»

До цього закликає Дніпропетровська молодіжна громадська організація „Фундація Регіональних Ініціатив”. У лютому – березні поточного року її активісти проводять інформаційну кампанію під такою назвою. Мета заходу - через застосування алегоричних образів привернути увагу до проблеми корупції в нашій державі й викрити негативні риси корупціонера шляхом розповсюдження різного виду друкованої продукції - плакати, флаєри, календарі.
"Розплющ очі! Твоє місто заполонила безліч огидних пацюків, що крадуть у своїх, ховрахів-товстосумів, свиней-ненажер, комарів-кровопивць! Ні, вони не втекли з зоопарку, чи спеціальних розплідників. Це ми їх вигодували! Ми зростили! Ми дозволили жити поруч!"
За рік на хабарі українці витрачають близько 3 мільярдів доларів.
Так, за нашої мовчазної згоди бюрократи продовжують багатіти, а держава біднішати. Не лякайся - разом ми їх подужаємо! Головне, не мовчи! Якщо маєш що сказати, пиши нам на електронну адресу fri.dnipro@ua.fm або завітай на наш сайт www.gorsovet.dp.ua.
Тож, коли наступного разу тобі спаде на думку вирішити проблему «легшим» способом, подумай, невже чиновники настільки бідні, що потребують твоїх грошей, чи може потурати їхнім бажанням
ВЖЕ ДОСИТЬ?!!
Bookmark and Share