Проект соціально-стимулюючих стипендій від Ужгородського коньячного заводу та СМС запрацював у Свалявському технічному коледжі


19 студентів Свалявського технічного коледжу Національного університету харчових технологій стали стипендіатами проекту соціально-стимулюючих стипендій для студентів-сиріт та -напівсиріт, організованого Ужгородським коньячним заводом спільно зі Спілкою молодих соціалістів. 7 березня банківські пластикові картки на їх отримання вручили голова Союзу жінок України «За майбутнє дітей» Валентина Семенюк-Самсоненко та директор УКЗ, депутат Закарпатської обласної ради Володимир Гісем.

Перед свалявськими студентами виступив голова ЗОО СМС Василь Граб. Він розповів про зміст проекту, згідно якого студенти отримуватимуть частину стипендії як матеріальну допомогу, а іншу в залежності від отриманих оцінок під час сесії.
Вручаючи картки, Валентина Семенюк-Самсоненко відзначила, що подібні проекти започатковуються в першу чергу для благ не матеріальних, а духовних. «Де б ви не були, що б ви не започатковували, в основу ваших добрих справ та життя ляжуть отримані знання», — сказала вона.
Стипендіатам побажав успіхів у навчанні і Володимир Гісем. Депутат висловив сподівання, що проект справді вплине на якість отримуваних студентами знань і що студентське життя стане більш насиченим в навчальному закладі, сорокаріччя випуску якого, до речі, сам відзначатиме цього року.

Свалявський технічний коледж Національного університету харчових технологій став другим учбовим закладом в Закарпатській області, студенти якого отримують соціально-стимулюючі стипендії. У грудні 2007 пластикові картки на їх отримання одержали 65 студентів Ужгородського національного університету.

Олександр Коробко
тел. 8 095 647 0924
e-mail: o-korobko@mail.ruBookmark and Share