Компанія «Київстар» допомагає вихованцям Житомирської загальноосвітньої школи-інтернату обрати майбутню професію


13 березня на запрошення компанії «Київстар» заступник директора з навчальної роботи Будівельного технікуму Державного агроекологічного університету Петро Бойко розповів майбутнім абітурієнтам про правила прийому до вищих навчальних закладів, факультети і спеціальності, які вони пропонують, та перспективи працевлаштування після закінчення навчання. Усі діти отримали спеціальну літературу, яка допоможе їм обрати навчальний заклад та підготуватись до вступу.

Директор Житомирської загальноосвітньої школи-інтернату Василь ЛЕВЧЕНКО:
«Час минув швидко. І ось наші діти вже майже дорослі. Зараз їм треба визначитись, що вони хочуть робити далі, яким чином реалізовувати себе у майбутньому. Ми живемо в період високої конкуренції, коли успіху досягають ті, хто добре володіє професією. Людям без вищої чи спеціальної освіти неможливо знайти достойне місце в суспільстві. Звичайно, не всі стартують у рівних умовах. Це перш за все стосується дітей-сиріт. Але це не означає, що вони не можуть стати успішними людьми. Наші вчителі старанно працюють над тим, щоб покращити стартові умови для дітей, позбавлених батьківського піклування. І ми вдячні компанії «Київстар», яка разом із нами працює над розвитком особистості кожного нашого вихованця».

Менеджер зі зв’язків з громадськістю компанії «Київстар» Наталія ДАДІВЄРІНА:
«Вибір майбутньої професії – це дуже відповідальний крок у житті кожної людини. На цьому етапі дитині потрібні підтримка і порада. На жаль, не всі діти можуть отримати це від своїх батьків, тому компанія «Київстар» вирішила організувати профорієнтаційні лекції для випускників своїх підшефних шкіл-інтернатів по всій країні. Проект покликаний допомогти дітям, позбавленим батьківської опіки, визначитись у сьогоденні, щоб збудувати разом їх краще майбутнє».

Дбаючи про розвиток творчих здібностей дітей-сиріт, «Київстар» минулого року профінансував закупку сценічних костюмів для танцювальної студії «Перлинка», яка функціонує на базі Житомирської школи-інтернату. Також на кошти «Київстар» було придбано обладнання для вокального ансамблю школи: мікшерний пульт, ефект-процесор, радіомікрофони та ноутбук. Крім того, компанія виділила школі кошти в сумі 26 тис. грн. на обладнання столярного класу.

Вагомий внесок «Київстар» також зробив у поповнення бібліотеки цього дитячого закладу, закупивши сучасні бестселери дитячої літератури та інші книжки для середнього шкільного віку. А в грудні минулого року сімейний мобільний оператор подарував вихованцям закладу яскраве новорічне свято з Дідом Морозом, Снігуронькою та героями з мультиплікаційного фільму «Рататуй», перегляд якого теж став для дітей приємним сюрпризом.


ДОВІДКА
Проект проведення профорієнтаційних
ЛЕКЦІЙ для дітей-сиріт охоплює наступні школи-інтернати:

1.Чернігівську спецшколу-інтернат для дітей з вадами зору
2.Київську школу-інтернат №3 для дітей-сиріт
3.Брацлавську загальноосвітню школу-інтернат
4.Житомирську загальноосвітню школу-інтернат
5.Дніпропетровський міський будинок №1 для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки
6.Маріупольську школу-інтернат №2
7.Єнакіївську загальноосвітню школу-інтернат №2
8.Володимир-Волинську школу-інтернат для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки
9.Соколинську загальноосвітню школу-інтернат 1-2 ступеню
10.Одеську школу-інтернат №4 для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки
11.Харківську загальноосвітню санаторну школу-інтернат 1-3 ступеню для дітей, хворих на цукровий діабет

Довідка про програму допомоги дітям-сиротам у рамках ініціативи «Для людей, для країни!»
Соціальну програму допомоги дітям-сиротам у рамках ініціативи «Для людей, для країни!» компанія «Київстар» почала реалізовувати ще восени 2004 р. Мета програми – допомогти дітям, позбавленим батьківської опіки, стати повноцінною частиною суспільства та надати їм можливість для самореалізації.
Програма охоплює 19 шкіл-інтернатів по всій Україні і передбачає не тільки надання матеріальної допомоги дитячим закладам, в яких живуть та навчаються діти-сироти, але й організацію для них цікавих захоплюючих заходів, веселих свят із врученням подарунків, розширення можливостей осягнути оточуючий світ та вчитися новому, усвідомлюючи себе повноцінними членами суспільства.
«Київстар проводив для дітей зустрічі з олімпійськими чемпіонами, зіркою світового футболу Андрієм Шевченко та відомими артистами, які своїм прикладом показували вихованцям дитячих будинків, як власним прагненням і працею можна досягти поставленої мети.
Вже традицією стало проведення «Київстар» домашнього справжнього свята для дітей сиріт з дідом Морозом, Снігуронькою та іншими казковими героями.
До Міжнародного дня захисту дитини провідний мобільний оператор України традиційно влаштовує веселе свято для своїх маленьких підопічних і дарує їм багато подарунків – іграшки, книги, альбоми для малювання, фарби та інші речі для розвитку дитячої творчості. Минулого року «Київстар» також забезпечив підшефні дитячі заклади меблями та іншими речами необхідними для повноцінного навчання.

Bookmark and Share