ВСЕУКРАЇНСЬКІ МОЛОДІЖНІ ОРГАНІЗАЦІЇ РОЗПОЧАЛИ КАМПАНІЮ ГРОМАДЯНСЬКОГО КОНТРОЛЮ ЗА ВИКОНАННЯМ ПОЛІТСИЛАМИ ПЕРЕДВИБОРЧИХ ОБІЦЯНОК, ДАНИХ МОЛОДІ


"Ми готові допомогти усім народним депутатам, незалежно від віку, стати вартовими інтересів молоді, надати консультативну допомогу і організувати обговорення відповідних ініціатив", - сказав пердставник НКГК Олександр Солонтай. Він додав, що в іншому разі ВМГО готові застосувати "весь арсенал знань та енергії, щоб змусити партії та блоки виконати те, що було обіцяно".
У своїх виступах представники незалежних молодіжних ГО підкреслили, що за 100 днів роботи нового парламенту відчутних зрушень у поліпшенні молодіжної політики в державі не відбулося, а народні депутати, натомість, не займаються вирішенням нагальних проблем, зокрема, і молоді. Вони зазначили, що більшість передвиборчих обіцянок політсил, зокрема щодо молодіжного житла, стипендій студентам, працевлаштування молоді тощо залишаються лише красивими гаслами і не реалізовані законодавчо.

Зі свого боку, народний депутат України, член фракції "НУ-НС" Олесь Доній зауважив, що звинувачувати в усіх бідах тільки парламент некоректно, оскільки відповідальність за виконання даних обіцянок лежить однаковою мірою і на ВРУ, і на уряді.
Водночас, на його думку, сьогодні молодіжний рух втрачає свої позиції в суспільстві, оскільки все більше підпадає під вплив комерційних відносин. "Молодіжний рух має бути активним і не продажним, а для досягнення своїх цілей потрібно тиснути і на ВРУ, і на уряд, і на Президента", - порадив політик.

Колегу також підтримала народний депутат, член фракції БЮТ Еліна Шишкіна, яка наголосила, що за результатами 100 днів роботи парламенту не можна підбивати підсумки його діяльності. Вона запропонувала молодіжним активістам провести засідання такого самого "круглого стола" через рік, коли буде видно результати законотворчої діяльності ВР загалом і законодавчої ініціативи кожного депутата.

Bookmark and Share