Молодь Держав-ГУАМ занепокоєна подіями у Вірменії


Зокрема, молодь країн ГУАМ обурена фактом придушенням акцій протесту та використанням сили проти демонстрантів у Єревані 1 березня, в наслідок чого за офіційними даними загинули 8 людей (за неофіційними до 40) й сотні були поранені, а також відставкою дипломатів котрі зробили заяву, що лише легітимний Президент може представляти Вірменію за кордоном і здатний протистояти різним викликам.

Також Віктор Білов зазначив, що МФД-ГУАМ заявляє про свою стурбованість обмеженнями свобод громадян та свободи слова, що виникли із введенням в країні надзвичайного стану.

«Ми закликаємо Президента та Міністерство закордонних справ України, і інших Держав-учасниць ГУАМ, ретельніше вивчити ситуацію та дати належну оцінку подіям у Вірменії», - зазначив голова МФД ГУАМ.

Також МФД ГУАМ закликає владу Вірменії скасувати обмеження на свободу слова, провести неупереджене розслідування сутичок між правоохоронними органами та демонстрантами 1 березня, і припинити політичні переслідування опозиції та інакомислячих громадян.

Прес-служба Міжнародного Союзу молодіжних громадських організацій
«Молодіжний Форум Держав ГУАМ»
+38-050-8000-167

Bookmark and Share