«Молодіжний Союз Наша Україна» привітав своїх молдовських колег


В ході зустрічі з головою партії п. Урекяну, обидві сторони відзначили відсутність співпраці між політичними партіями Народний Союз “Наша Україна” та “Наша Молдова”, хоча між молодіжними організаціями така робота ведеться уже довгий час. Тому голова «Нашої Молдови» висловив бажання налагодити конструктивні партнерські відносини з «Нашою Україною».
Наступним офіційним заходом був З’їзд молодіжного крила Партії “Наша Молдова”, на якому були присутні делегати з усієї країни.
З привітальним словом від української сторони до делегатів З`їзду звернувся Голова ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна» Степан Барна.
““Молодіжний Союз Наша Україна” є молодіжним крилом партії Президента України і головною метою перед собою ставить Євроатлантичну інтеграцію України. Молодіжна організація «Нашої Молдови» також пропагує Євроатлантичний вибір Молдови, тому співпраця між нашими двома організаціями є природньою і нагально потрібною”, - зазначив Степан Барна.
Молодий “нашоукраїнець” також висловив переконання, що спільними зусиллями обидві молодіжні організації зможуть подолати не зовсім позитивні враження, які склалися у європейців про Україну та Молдову і добитися європейського майбутьнього для своїх країн.Bookmark and Share