Розпочато підготовку громадських спостерігачів за зовнішнім тестуванням


Учасниками тренінгу були 50 активістів громадських організацій, які навчатимуть спостерігачів в регіонах України, та 14 представників регіональних засобів масової інформації.

"Учасники тренінгу детально вивчили процедуру зовнішнього тестування, функції та повноваження громадського спостерігача, його права та обов'язки", - повідомив Інформаційному центру незалежного оцінювання виконавчий директор ГМ "Опора" Андрій Гевко.

В результаті дводенної роботи, в якій взяли участь керівники УЦОЯО та міжнародні експерти, було розроблено програму типового 4-годинного тренінгу щодо громадського спостереження над ЗНО. "Такі тренінги проходитимуть з 1 по 14 квітня по всій Україні, і в них зможе взяти участь будь-який громадянин, який хоче долучитися до громадського контролю над зовнішнім тестуванням", - заявив пан Гевко.

Нагадаємо, наразі Український центр оцінювання якості освіти спільно з Міністерством освіти та науки завершують розробку положення про громадський контроль над процесом зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії 2008 року. Очікується, що положення набуде чинності в березні 2008 року.

Джерело : Інформаційний центр незалежного оцінюванняBookmark and Share