«Молодіжні цінності у світлі творення майбутніх сімей»


Основною метою, яку поставив перед собою центр підтримки сім’ї в особі його директора Максима Бондаренка, було визначення стратегії партнерства з державними та громадськими організаціями у напрямку роботи своєчасного надання фахової підтримки молодим подружжям та молоді, яка має намір створити сім’ю.

«Сімейна політика буде пріоритетним завданням управління у справах сім’ї та молоді ЛОДА та відділів у справах сім’ї та молоді райдержадміністрацій та міськвиконкомів області на 2007 рік», - зазначив заступник начальника управління Андрій Добрянський, додавши, що опиратиметься вона на збереження сімейних традиційних цінностей та основи національно-патріотичного виховання.

У процесі обговорення учасники торкнулися найболючіших проблем суспільства: абортів, раннього соціального сирітства, розлучень та статевого виховання молоді. «Сьогодні вже не можна говорити про збереження цілісності та сутності української родини, поминаючи факт фахової підготовки молоді до відповідального творення власних родин, опираючись на цінності християнської моралі», - наголосив Максим Бондаренко.Bookmark and Share