В Ужгороді ФРІ поповнює фонди бібліотек


(Усі матеріали надані ВМГО ФРІ для росповсюдження Українським інститутом національної пам'яті). Також в рамках проекту у Закрпатську обласну універсальну наукову бібліотеку були передані посібники Андрія Новака під назвою "Як підняти українську економіку".

"Фонд підтримки бібліотек" - це постійний проект "Фундації Регіональних Ініціатив", який діє з 2002 року (часу створення Ужгородської Фундації). Згодом, коли ФРІ у 2004 році набула статусу всеукраїнської організації, проект поширився на багато інших областей України. В рамках проекту активістами організації розповсюджені видання, отримані ФРІ від українських видавництв, громадських організацій та фондів. Завдяки цьому багато міських, сільських, районних, університетських, обласних, шкільних бібліотек різних регіонів поповнилось десятками комплектів книг, журналів та посібників.

18 березня, у вівторок в рамках проекту ФРІ "Фонд підтримки бібліотек" комплект літератури Українського інституту національної пам'яті буде передано у читальний зал бібліотеки Закарпатського державного університету, де з цієї нагоди відбудеться прес-коференція, а також показ однієї з десяти серій "Собору на крові", присвяченої проголошенню у березні 1939 року незалежності Карпатської України.

Bookmark and Share