Контрацепція по-американські


Лекцію проводила Рейчел Крисвел, стипендіатка програми академічних дослідів ім. Фулбрайта 2007-2008рр. Наразі, Рейчел займається дослідженням питань контрацепції та абортів по Україні і співпрацює з Київським офісом програми ім. Фулбрайта.

Під час проведення семінару розглядалися питання взаємовідносин між статями і побудова ефективної комунікації, проблеми контрацепції і хвороб, які передаються статевим шляхом, а також правові питання в сфері репродуктивного здоров’я. Дві години семінару пройшли дуже активно та цікаво, крім стандартної лекційної частини, учасники працювали в групах, у яких вирішували поставлені лектором завдання. Зокрема, потрібно було написати вихід із заздалегідь відомої ситуації, які виникають під час взаємовідносин між чоловіком та жінкою.

За словами лектора, американська молодь дуже відкрита до спілкування та обговорення подібних тем, ніж українська молодь. Сьогоднішні учасники, яких було 30 осіб, переважно студенти, поводячи себе розкуто та відкрито зруйнували цей стереотип.

Семінар проходив у рамках програм „Мистецтво сімейного щасті” та „Громадське здоров’я”, організаторами якої виступили: Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій та ГО „Порятунок”, за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді та Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

P.S. В Україні існує багато безпечних та ефективних методів контрацепції. Ці методи ще мають назву „методи планування сім’ї”. Тож, пам’ятайте, що незапланована вагітність стає причиною абортів багатьох жінок, але аборти шкідливі для здоров’я! Вони можуть стати причиною безпліддя та ускладнень під час наступної вагітності. Контрацепція – безпечніша та дешевша альтернатива аборту!

Світлана ПИЩИТА,
голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій


Bookmark and Share