Майбутнє покоління політиків


Не виключено, що деякі підлітки, які завітали на екскурсію у Парламент країни, придивлялися до свого майбутнього місця роботи у якості народного депутата. Цікаво буде прослідкувати долю цих дітей, адже давно відомо, що яскраві події у дитинстві є ключовими у виборі майбутнього. Поживемо – побачимо.
Зовсім іншою, ніж по телебаченню, видається Верховна Рада, коли йдеш її коридорам и та дивишся її сесійний зал, де, за Конституцією, повинні прийматися закони, спрямовані на захист прав та інтересів кожного українця і держави в цілому. Майже у кожного виникло відчуття, що як би він особисто був сьогодні на місці депутатів, то неминуче б знайшлися компроміси та Верховна Рада запрацювала так, як то повинно бути.
Ось деякі враження та інформація, яку отримали учні навчальних закладів міста на екскурсії у Верховній Раді по вул. Грушевського, 5
Цікава історія створення Верховної Ради від ідеї Соборності Україні до історії будівництва за проектом архітектора Заболотного, від традицій сучасного українського парламентаризму, які своїм корінням сягають в історію східного слов'янства (Віче) через IV Універсал (9 січня 1918 р.) у якому проголошено незалежність Української Республіки та Декларації про державний суверенітет України. Нову сторінку в історії українського парламентаризму відкрила Верховна Рада Української РСР 12-го скликання, яка 16 липня 1990 р. проголосувала за Декларацію про державний суверенітет України.
Перший поверх сесійного будинку. Вестибюль головного входу простий за архітектурними формами, безпосередньо поєднаний урочистими сходами зі світлими парадними кулуарами-фойє другого поверху.
Другий поверх сесійного будинку. Центром будинку Верховної Ради України є розташована на другому поверсі сесійна зала на 1200 місць. Вона має загальну площу близько 650 кв. м. Вразив красою скляний купол з освітлювальним плафоном у вигляді соняшника. Діаметр плафона близько 16 м.
Третій поверх сесійного будинку.Найкращий інтер'єр у Верховній Раді це фойє ІІІ поверху, збудоване у вигляді колонади, що підтримує стелю, розділену на невеликі плафони з люстрами.
Спілкування з Валерією Станіславівною, помічником Народного депутата О. П. Попова принесло розуміння, чим займається народний депутат, яке коло його обов”язків, які питання вирішує комітет, в якому Олександр Павлович є заступником голови.
Молодь Комсомольська люб’язно подарувала екскурсоводу та Валерії Станіславівні сувеніри, а вона в свою чергу передала від імені Попова подарунки дітям. На жаль, Олександр Павлович був на зустрічі з виборцями у регіонах, а тому запланована особиста зустріч з делегацією молоді з рідного міста не відбулася.
Ми поверталися додому і мабуть кожний з нас подумки приміряв свою присутність у будинку на Грушевського, 5 вже у якості Народного депутата України. А може Президента України?
Bookmark and Share