ЗІГРІЙ ЛЮБОВ’Ю ДИТИНУ!


Метою створення цього колегіального органу є привернення додаткової уваги та вирішення соціально-побутових потреб багатодітних сімей області.
До складу організаційного комітету увійшли: голова ОДА Юрій Чижмарь (керівник оргкомітету), заступник голови ТОДА Федір Шевчук (заступник голови оргкомітету), завідувач сектору з питань сім’ї та молоді відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Світлана Величанська (секретар організаційного комітету), керівники структурних підрозділів адміністрації, управління МВС України в області, обласного фонду ”Милосердя і здоров’я”.
Одним із першочергових завдань оргкомітету є розробка положення про проведення обласної благодійної акції „Зігрій любов’ю дитину”.
Відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації доручено залучити до участі в благодійній акції з надання допомоги багатодітним сім’ям області підприємства, установи та організації всіх форм власності, релігійні, благодійні, громадські організації, приватних підприємців, спонсорів, бізнесменів.
"Зігрій любов'ю дитину" - це спільний проект влади та бізнесу. Започатковано його 11 грудня 2007 року на зустрічі Президента України Віктора Ющенка з представниками бізнесу та влади.
Пріоритетними завданням проекту на 2008 рік Віктор Ющенко визначив вирішення житлових проблем багатодітних сімей, які виховують 10 і більше дітей. наболілі проблеми багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Контакт: Заруцький Юрій
(8-0352) 43-11-05, zmi@te.gov.uaBookmark and Share