Спільноти молодих подруж організовують Великодню благодійну акцію


Кожен з нас надсилає вітальні листівки до Великодня.
Цього року Ви можете привітати своїх партнерів та друзів по-особливому! Спільноти молодих подруж організовують Великодню благодійну акцію, спрямовану на збір коштів для реалізації проектів для потребуючих родин та дітей. У інтернеті ця акція знаходиться за адресою www.cards.simya.org.ua

Суть акції:
підприємство купує Великодні листівки, аби привітати своїх колег зі Світлим Святом Христового Воскресіння. 30 % вартості листівки, буде перераховано на рахунок Фонду
Сім`я. Вибір листівок надзвичайно різноманітний! Також є листівки ручної роботи (на сайті розміщені деякі зразки).
Вартість листівок орієнтовно від 2 грн до - 25 грн (ціни можуть узгодитися з кожним підприємством індивідуально). Ми забезпечуємо додрук Вашого вітального тексту, з логотипом та іншими даними.

Купуючи наші листівки Ви одночасно долучаєтеся до доброї справи - даруючи надію там, де її втрачено!

***************Акція "Радіймо, Гаївки співаймо"*************

2 травня 2005 - Спільнотами планується акція для дітей та родин, що потребують нашої уваги.
Протягом квітня молоді подружжя навчатимуть дітей гаївок, а у Великодній Понеділок почастують усіх запрошених смачною Великодньою паскою та ковбаскою, співатимуть гаївок та писатимуть писанки.

Кошти зібрані з Акції Великодня Листівка, частково йдуть на організацію акції "Радіймо, Гаївки співаймо". Інша частина коштів піде на купівлю подарунків для дітей та матеріальну допомогу для потребуючих родин.

http://www.simya.org.ua/

Bookmark and Share