Лідер той, хто допомагає іншим стати кращим!


Вже другий місяць поспіль міжнародна молодіжна організація AIESEC проводить проект «Клуби Лідерства» для учнів шкіл м.Києва. Суть проекту полягає у щотижневих тренінгах, комунікативних та психологічних іграх, що проводяться для дітей з метою розкриття їх потенціалу та виявлення лідерських якостей. Заняття проводяться на англійській мові іноземними тренерами – Ола (Польща) та Умберто (Бразилія). Наразі в проекті приймають участь школярі 7-10 класів чотирьох навчальних закладів м.Києва: гімназія №178, ліцей №157, гімназія №287 та Суворовське училище. А також на даному етапі відбувається проведення дискусійних клубів ще для 10 шкіл м. Києва.

Були проведені тренінги на такі тематики як: "Хто такий Лідер? Лідерство у світі","навики ефективної комунікації", "робота в команді", "ефективне планування власного часу", а також "проектний менеджмент". І вже зараз помітні деякі зміни в дітях. Ось, що з цього приводу каже завуч англійської мови, Білик Оксана Юріївна, гімназія №287: «Гадаю, проект позитивно впливає на учнів. Діти почали проявляти більшу ініціативу та бажання приймати участь у культурному (поза навчальному) житті школи, втілювати в життя власні ідеї. Для них цікаво та незвично бачити іноземців, спілкуватися з ними. Ми навіть помітили більш старанне ставлення до вивчення іноземної мови. Авжеж, робота з Олою та Умберто сприяє розвитку в учнях комунікативних навичок, а проектний менеджмент допомагає дітям спробувати власні сили в організації та реалізації своїх міні-проектів. Взагалі, зараз школярі – це маленькі діти, але з великим майбутнім і інакшим, ширшим поглядом на світ. Позитивно впливаючи на дітей, молодь сприяє вихованню в них таких якостей як волевиявлення, рішучість та впевненість в своїх силах, широкі погляди в майбутнє...»

Бути кращим серед рівних! Ми самі створюємо власне майбутнє, тому хто змінить цей світ на краще, як не ми?

Надійну партнерську підтримку при проведенні та реалізації проекту «Клуби Лідерства» забезпечує компанія «ВОЛЯ», мережа магазинів KARANDASH (компанія Самекс), ТМ «Дригало», Форум молодих лідерів України. А також медіа-партнери: елітний журнал «Elite Club» та молодіжний інформаційно-аналітичний журнал «Стіна»


Клюковська Ганна
Менеджер по зв’язкам їз громадськістю
проекту "Клуби Лідерства"
конт.тел: +38 063 387 00 03
e-mail: astir.ann@gmail.com
Bookmark and Share