Кременчуцькі студенти на три тижні стали справжніми школярами


16 березня у приміщенні Молодіжного Парламенту відбувся перший семінар-тренінг Школи для студентської молоді міста Кременчука. Усі учасники програми „Школа молодого лідера” на три тижні перетворилися на справжніх школярів.

Тренінг розпочався із знайомства учасників, встановлення правил та очікувань від Школи. Головною умовою участі у програмі є присутність на всіх трьох семінарах та виконання домашнього завдання. Доречи, яке вони, як у справжній школі отримують після кожного заходу. Цього разу за тиждень їм потрібно зареєструватися на форумі сайту www. all-kremenchug.com.ua партнера Школи та обговорити тренінг та завдання. Другим етапом завдання є написання есе на тему „Хто такий справжній патріот”.

Протягом першого семінару учасники змогли перейняли досвід не тільки тренера, а й досвід один одного. Кожний з них спеціаліст у своїй справі, тому навчитися було чому і у кого. За такий короткий термін вони змогли освоїти теоретичні ази лідерства, розібралися чим відрізняється команда від колективу, та практично змогли перевірити отримані знання, спробувавши стати справжньою командою.

Семінар-тренінг проводив досвідчений тренер Сергій Терентьєв з міста Рівного, який очолює організацію „Новий рівень”.

Організаторами першої в Кременчуці Школи молодого лідера виступили Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій та Молодіжний Парламент Кременчука в партнерстві з відділом у справах сім’ї та молоді, ВМГО „Фундація Регіональних Ініціатив”(ФРІ) та Кременчуцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Кожен з учасників школи лідер у своєму навчальному закладі, але все ж таки, на деякий час стати знову школярем, дуже приємно і класно!

Можу з упевненістю сказати, що школа молодого лідера – це перший крок молоді на шляху до розбудови України!


Світлана ПИЩИТА,
голова Кременчуцького міського комітету
молодіжних організацій
Bookmark and Share