Дорогі друзі! Запрошуємо Вас взяти участь у новій програмі міжнародного Молодіжного Правозахисного Руху (МПР) «Молодіжний Громадянський Десант»


Навіщо?
Молодіжний громадянський десант – це можливість введення в регіони «нових кораблів» (ідей, людей, духу, яких, на думку приймаючий сторони, не вистачає конкретному місту) і, що дуже важливо, надання допомоги конкретній молодіжній громадській організації та її групі в регіоні її роботи.
«Нові кораблі» можуть «ходити» як у сфері громадянській дій і соціальних змін, так і в сфері творчого шаленства, неформальної освіти і просвіти.
Через Програму учасники десантів, із однієї сторони, отримують навики:
залучення та роботи із людьми;
роботи в нових умовах;
З іншої сторони, можуть поділитися вже існуючим досвідом.
Молодіжним громадянським десантом ми допомагаємо різним регіональним активістам, лідерам, безумцям, обмінюватися досвідом і вчитися один у одного, тобто створюємо громадянські шляхи між «островами», на яких розташовані міста і регіони. Адже, як правило, міста, які знаходяться навіть на відстані 100 кілометрів один від одного, виглядають як ізольовані форт-пости.
Де?
На пілотному етапі десанти будуть орієнтуватися на Україну і Росію. У Росії регіонами для десантів будуть Вороніж, Бєлгород (та інші міста Чернозем’я), Москва, Краснодар, Нижній Новгород, Володимир, Ростов-на-Дону.
В Україні - Харків та Київ.
Але ці регіони є ключовими тільки для пілотного етапу програми. На наступному етапі реалізації програми, ми сподіваємося побачити в цьому списку не тільки інші міста, але й інші країни.
У перелік регіонів для проведення десанту можуть увійти тільки ті міста, в яких існують молодіжні громадянські групи і організації, зацікавлені і готові до прийняття учасників «десанту».
Етапи
Усе починається з формування першої групи учасників десанту – це 3-5 людей із різних чи із одного регіону, які б хотіли нести все «самое доброе и светлое» в інші регіони. Потім – така група проходить мікро-стажування/десант у Воронєжі, під час якого йде особлива підготовка і навчання основним технологіям дій в умовах громадянський десантів (мікро-тренінг, розробка програми дій, «робота в полі», аналіз та корегування власної програми дій). Після чого підготовлена група відправляється в один із згаданих регіонів.
«Десанти» можуть проходити від 2 до 7 днів в одному регіонів у залежності від попередніх домовленостей із координатором на місці.
Час проведення пілотного етапу програми десантів: весна-літо 2008.
Як взяти участь?
Відбір учасників програми вже почався і буде здійснюватися на основі Вашого письмового запиту і наступної співбесіди по телефону.
Чекаємо Ваших питань, запитів, та ідей на адресу yc_desant@yhrm.org.
Детальна інформація про Програму «Молодіжний Громадський Десант» надсилається за Вашим запитом.

Робоча група Програми «Молодіжний Громадський Десант»
yc_desant@yhrm.org


Bookmark and Share