КАМІНЬ ПЕТЛЮРИ БУВ ВИКРАДЕНИЙ НЕВІДОМИМИ ОСОБАМИ


Сьогодні вранці на тому місці де стояв пам’ятний знак Симону Петлюрі члени громадського комітету провели зустріч із місцевими журналістами, на якій розповіли про подробиці розгляду цього звернення.

На думку членів комітету, такий тривалий розгляд звернення може свідчити про те, що пам’ятний знак був не просто демонтований, а знищений, і міська влада вже не може показати його полтавській громаді, навіть якби хотіла це зробити.

До такого припущення спонукає ще одна цікава деталь. Річ у тім, що спілкуючись із деякими працівниками міськвиконкому, члени комітету з’ясували, що комунальні служби міста не займалися демонтажем каменя Петлюри, принаймні керівництво управління житлово-комунального господарства про демонтаж нічого не знає.

Про те, хто ж викрав пам’ятний знак і де він тепер знаходиться, можна тільки здогадуватися. „Ми вважаємо, що викрадення було здійснене невідомими злочинцями за вказівкою одного з чиновників міськвиконкому. Також ми припускаємо, що в Полтаві з’явилася секретна комунальна служба, яка спеціалізується на знищенні українських пам’ятників.”, - говорить координатор громадського комітету Олексій Логвінов.


* * *
Довідка:
Полтавський міський громадський комітет з увічнення пам’яті Симона Петлюри було створено в грудні 2007 року. До нього увійшли представники низки громадських та політичних організацій обласного центру
(партії: Українська народна партія, Народний Союз «Наша Україна», Народний Рух України, окремі представники БЮТ.
громадські організації: Українська справа, товариство «Просвіта», Альянс „Майдан”, Молодіжна взаємодія, Молода Просвіта, Національна спілка письменників України, Молодий народний рух, Національний Альянс, Організація українських націоналівстів, Жіноча громада Полтавщини).

Головним завданням комітету є об’єднання зусиль патріотичних організацій та полтавської громади для спорудження пам’ятника Голові Директорії УНР Симону Петлюрі та перейменування однієї з центральних вулиць міста на його честь.

Полтавський міський громадський комітет
з увічнення пам’яті Симона Петлюри

www.petlura.poltava.ua petlura.poltava@gmail.com
тел.: 8(0532)611409, 8(093)4051646
36039, м. Полтава, вул. Куйбишева 18
Контакти:
Олексій Логвінов, 8(093)4051646Bookmark and Share