«Коли ж у нашій Державі міліція буде з народом?» - Михайло Новіков


«Очевидно співробітники Печерського райуправління міліції взявши приклад з Юрія Віталійовича, котрий надавав ляпасів меру столиці, вирішили провчити «непокірних» учасників пікетування. Але звісно жарти в ситуації коли у журналіста струс мозку – недоречні», - іронізує є Михайло Новіков.

«Най ганебнішим у цій ситуації є факт спроби перекласти провину за фізичні ушкодження на самих учасників акції. Заява начальника Печерського райуправліня міліції Сергія Голубенко про те, що міліціонери не били учасників акції протесту, і що травмувались вони самостійно - демонструє, що працівники міліції не в змозі навіть нести відповідальність за свої вчинки, і намагаються зробити «дурнів» з самих же громадян», - заявляє Михайло Новіков.

«На наше щире переконання така поведінка представників міліції є просто ганебною. І хочеться нагадати пану Луценку часи коли він сам був по інший бік барикад, і запитати його особисто: «коли ж у нашій Державі міліція буде з народом?»», - підсумував голова «Молодіжного Наступу».

Прес-служба ВМГО «Молодіжний Наступ» - 8-050-8000-167

Bookmark and Share