17 березня 2008 року помер заступник командира оперативного взводу Спеціального миротворчого підрозділу МВС України в Косово старший лейтенант внутрішніх військ Киналь Ігор Богданович, 1982 року народження


Президент України Віктор Ющенко висловив співчуття рідним і близьким Ігоря Киналя у зв'язку із його загибеллю під час виконання службового обов'язку у складі Спеціального миротворчого підрозділу МВС України в Косово.
«Із глибоким сумом дізнався про загибель вашого сина і брата Ігоря Богдановича під час виконання ним свого службового обов'язку у складі Спеціального миротворчого підрозділу МВС України в Косово. Це є непоправною втратою, - йдеться у співчутті Президента України. - Від нас пішла сильна та мужня людина, справжній офіцер і професіонал. Все своє життя старший лейтенант Киналь Ігор Богданович присвятив справі захисту держави, її національних інтересів, вірному служінню народу України».
«Світла пам'ять про нього назавжди залишиться у наших серцях. Поділяю біль вашої тяжкої втрати. Сумую разом із вами й висловлюю свої щирі співчуття», - наголосив Президент.

Як повідомила Прес-секретар Президента України Ірина Ванникова, у п'ятницю, 21 березня, Рада національної безпеки і оборони України планує розглянути питання безпеки українських миротворців у Косово.ЮРІЙ ЧИЖМАРЬ ВИСЛОВИВ СПІВЧУТТЯ З ПРИВОДУ СМЕРТІ
ІГОРЯ КИНАЛЯ

Голова ОДА Юрій Чижмарь висловив співчуття рідним нашого землянка, заступника командира оперативного взводу Спеціального миротворчого підрозділу МВС України в Косово, старшого лейтенанта Ігоря Киналя, який помер 17 березня в ід отриманих поранень.
„Розділяю горе і смуток рідних та близьких Ігоря Киналя. Від нас пішла молода людина, сповнена енергії, творчих планів та задумів. До останньої хвилини свого життя старший лейтенант Ігор Киналь залишався вірним обов’язкові воїна-миротворця. Світла пам'ять про нього назавжди залишиться в наших серцях», – йдеться у співчутті голови облдержадміністрації Юрія Чижмаря.
Також Юрій Чижмарь дав доручення відповідним службам облдержадміністрації надати необхідну допомогу сім’ї покійного.
Як повідомляє Департамент зв’язків з громадськістю Міністерства Внутрішніх Справ України, 17 березня, під час проведення спеціальної операції по звільненню захопленої території та приміщення суду в північній частині м. Митровиця, відбулося зіткнення противників факту проголошення незалежності Косово з поліцейськими силами ООН. У результаті збройного протистояння, протестуючі обстріляли будинок поліцейської станції та закидали територію гранатами.
Унаслідок таких дій поранено 21 працівника Спеціального миротворчого підрозділу МВС України в Косово.
Від чисельних осколочних поранень після проведеної хірургічної операції о 22-й год. 17 березня 2008 року помер заступник командира оперативного взводу Спеціального миротворчого підрозділу МВС України в Косово старший лейтенант внутрішніх військ Киналь Ігор Богданович, 1982 року народження, в органах внутрішніх справ з 2000 року, уродженець Тернопільської області.

Контакт: Заруцький Юрій
(8-0352) 43-11-05, zmi@te.gov.ua
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇBookmark and Share