Ми створюємо сильну організацію, яка зможе об’єднати різу молодь


Лідер молодих рухівців передав вітання учасникам конференції від голови «Народного Руху України» Бориса Тарасюка та наголосив на тому, що свідома українська молодь- це майбутнє не тільки «Народного Руху», але й держави в цілому.

Іван Крулько, лідер ВГО «Молодий Народний Рух»:
« Ми створюємо сильну організацію, яка зможе об’єднати різу молодь, адже гасло нашої організації: « Молодь- джерело руху».

На порядку денному конференції стояли питання щодо обрання голови донецького осередку організації, заступника голови та членів Проводу. Честь очолити Донецьку організацію громадського об’єднання «Молодий Народний Рух» випала на долю
Катерини Скрипник, студентки філологічного відділення Донецького національного університету. Катерина вже протягом півроку активно співпрацює та бере участь в усіх акціях «МНР» і тому цей вибір був цілком зрозумілий. Заступником Катерини стала Оксана Гут, яка також навчається у Донецькому національному університеті.

Також київська делегація поділилася досвідом заснування районних осередків Київської міської організації, які є потужним рушієм Всеукраїнської організації в цілому. Сергій Мітрофанський, голови Київської міської організації розказав учасникам конференції про діючі засоби мотивації молоді та методах, які допоможуть заохотити ще більше активної молоді до лав «Молодого Народного Руху».

Костянтин Климчук, голова Київської обласної організації коротко розповів про роботу свого осередку.
Цікавим для учасників став виступ голови Донецької студентської організації «Поштовх» Юрка Матущака, яка намагається об’єднати інтелектуальну молодь Донеччини. Він наголосив на тому, що нове покоління має думати та робити висновки із історичних подій, які мають різні погляди:
« ветерану УПА та ветерану ВВВ важко знайти спільну мову. Куди простіше порозумітися їхнім онукам»

Наприкінці звітно-виборчої конференції голова Всеукраїнської організації «Молодий Народний Рух» вручив членські квитки членам Донецького осередку і привітав новообрану голову Катерину Скрипник та побажав їй успіхів у роботі на чолі обласної організації.

Опісля конференції члени Донецької організації та київські гості пішою ходою пройшлися від центральної площі міста до пам’ятника Шевченка, де поклали квіти великому Кобзареві.Bookmark and Share