Архієпископ подякував молодим націоналістам


Дорогі Брати і Сестри! Вітаючи Вас у день такого важливого для Молодіжного Націоналістичного Конґресу зібрання, прошу Господнього благословення для всіх Вас і молюся, щоб Спаситель світу постійно обдаровував Вас щасливим відчуттям Його благодатної присутности в усіх справах, спрямованих на добро ближнього.

“Милість та правда нехай не залишать тебе!” (Припов. 3:3) – навчає старозавітній мудрець. Милосердя та правда – рідкісне сполучення в буденному житті. Ліберальні ідеології орієнтують людину на цілком інші цінності. Тим більшого визнання заслуговують ті, хто знайшов себе в жертовному служінні Богові та рідному народові.

Щиро дякую Вам за неоціненну допомогу, надану членством МНК Патріярхії УАПЦ, яка постраждала від нападу кримінальної групи. Бажаю Вам завжди бути милосердними й міцними в обороні правди, вміти сполучати принциповість і доброзичливість, не розмінюючись на підлабузництво й інтриґи. І в наш час, як завжди, світ потребує людей цілісної посвяти, здатних протистояти спокусам конформізму, боронити декларовані ідеали не стільки словами, скільки власним способом життя. Людей чистих і чесних. Бо “мудрість, що зверху вона, насамперед чиста, а потім спокійна, лагідна, покірлива, повна милосердя та добрих плодів, безстороння та нелукава. А плід правди сіється творцями миру” (Яків 3:17-18).

Благословення Господнє на вас, Його благодаттю і чоловіколюбством, завжди, нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

ІІІ Всеукраїнському Збору Молодіжного Націоналістичного Конґресу
† Ігор
Архиєпископ Харківський і Полтавський

Bookmark and Share