Донецькі студенти погрожують масово перейти до ПТУ


«Так може нам всім перейти до училищ? Про них наші «дбайливі» міністри ще поки пам'ятають», — цитує звернення «Газета по-донецьки».

Прикро, але ситуація з виплатами стипендій у ДонНТУ й не лише там – плачівна. Врегулювати ситуацію з виплатою стипендій у розмірах, встановлених у держбюджеті, Кабмін пообіцяв ще 5 лютого. Проте проблема залишилася дотепер невирішеною.

Як говорять у вузах Донецька, уряду залишилося затвердити нову ухвалу, на підставі якої й ощасливлять студентів."Держбюджет, до якого вже закладено змінені цифри, не є законом прямої дії," - пояснив начальник відділу економіки та економічного планування ДонНУ Дмитро Новіков. "Існують підзаконні акти. Новий порядок нарахування грошей не затверджено, тому й доводиться працювати за старими правилами. Наскільки мені відомо, довгоочикувана ухвала узгоджена з Міносвіти та Мінфіном, і знаходиться зараз на затвердженні у Кабміні. А поки, співробітники вузівських бухгалтерій щодня телефонують до Києва в очікуванні радісних звісток".Bookmark and Share