Ти шукаєш можливості чи створюєш їх?


AIESEC – найбільша міжнародна молодіжна організація. AIESEC успішно функціонує вже 60 років та охоплює 100 країн світу. А почалося все в 1948 році з організації, що була покликана розвивати дружні стосунки між людьми різних країн. Сьогодні AIESEC надає можливість молодим людям віднайти та розвинути власний потенціал для здійснення позитивного впливу на суспільство. Україна приєдналася до AIESEC у 1994 році. В нашій країні до діяльності організації залучено понад 500 активних молодих людей, які працюють у 17 найбільших містах України.
Основною діяльністю організації є розвиток молодих людей, які хочуть та можуть розвивати суспільство, впливати на вирішення існуючих у ньому проблем. В свою чергу, AIESEC допомагає сконцентрувати досвід, отриманий в організації, на певній проблемі. Наприклад, світовими сферами, на вирішення проблем в яких і спрямовують учасники організації зусилля, є Корпоративна Соціальна Відповідальність, ВІЛ СНІД, Енергія, Фінанси, Освіта. В Україні на цей рік було вирішено працювати у напрямках Соціальної сфери та Підприємництва.
Визнанням успішності та інноваційного підходу до розвитку молодих людей та суспільства виступають близько 800 000 випускників AIESEC, які сьогодні є лідерами практично у всіх сферах суспільства, керують власними організаціями та проектами, щоденно позитивно впливаючи на вирішення світових проблем. Серед них можна відзначити Маргарет Тетчер, Гельмульта Коля, Олександра Кваснєвського та інших.
Окрім цього, близько 3 500 організацій-партнерів, які поділяють цінності та цілі AIESEC, таких як Microsoft, Price Waterhouse Coopers, Procter&Gamble, DHL та інші щоденно сприяють її розвитку на всіх рівнях.
AIESEC в Україні це понад 500 учасників організації, які постійно працюють у 17 локальних представництв у найбільших містах, а саме – Києві, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Одесі, Тернополі, Черкасах, Бердянську, Ужгороді, Донецьку, Маріуполі, Сімферополі, Рівному, Кіровограді, Севастополі, Харкові, Ужгороді, Луганську. Це мережа студентів та молодих спеціалістів з більш, ніж 50 університетів, які співпрацюють близько із 200 компаніями на місцевому та національному рівнях, та реалізують приблизно 70 проектів щорічно у сферах Освіти, Підприємництва та Соціальній.
Стажування – це найбільш інтенсивний досвід, що пропонує AIESEC своїм членам. Учасники AIESEC мають можливість спробувати себе у сфері своїх інтересів, розвинути свої навички у роботі за спеціальністю закордоном, розширити свій світогляд, побудувати мережу контактів із молодими людьми з усього світу, подорожувати та здобувати міжнародний досвід.

Зараз AIESEC проводить весняний набір людей до організації. Якщо ти маєш активну життєву позицію, прагнеш розвивати себе та змінювати світ довкола, тоді запрошуємо тебе на наш сайт www.aiesec.rv.ua, де можна знайти детальну інформацію про організацію та умови вступу.

Приєднуйся до нас!!!
patriot.ukr@gmail.com
ICQ:295028128
тел. 80664295449Bookmark and Share