Київрада заборонить паління у громадських місцях


Крім того, комісія пропонує заборонити паління в зонах відпочинку, у тому числі в парках, у скверах і на пляжах, а також у приміщеннях органів Державної влади й місцевого самоврядування.
Комісія пропонує доручити керівникам підприємств й організацій всіх форм власності, а також власникам або орендарям приміщень відвести спеціальні ізольовані місця для паління, обладнані вентиляцією. Крім того, комісія пропонує встановити штрафи за невиконання заборони про паління для керівників підприємств й організацій у розмірі 3-7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, як за порушення правил благоустрою території міста.
При цьому правоохоронним органам рекомендується підсилити контроль за палінням у громадських місцях. За даними Головного управління охорони здоров`я й медичного забезпечення Київської міської державної адміністрації в Києві нараховується близько 800 тис. курців, переважно серед молоді. На думку управління, молодь потрапляє у залежність від тютюну багато в чому завдяки агресивній рекламі тютюнових виробів. Управління вважає, що визначення місць на території міста, де паління буде заборонено, усуне некурящих городян від шкідливого впливу тютюнового диму й допоможе киянам відмовитися від паління.
http://health.unian.net/ukr/detail/188275


Bookmark and Share