Підсумки Кіровоградської міської дебатної школи


Для проведення тренінгів та турніру до міста завітали старший суддя Дебатної Академії Кіра Шиманська, тренер з дебатів Назар Боярський та Президент ВМГО «Дебатна Академія» - Олександра Матвійчук. Відкрив школу її організатор – Президент Кіровоградського відділення «Дебатної Академії» та Голова КОО «Молодого Народного Руху» Дмитро Сінченко.
В заходах школи взяли участь студенти найбільших ВНЗ міста – КНТУ, КДПУ, ДЛАУ, «Україна», КТК, Коледж ім. Сая тощо, та представники молодіжних організацій. Зокрема, були присутні і депутати Кіровоградських обласної та міської рад.
Турнір виявив значний потенціал у розвитку дебатного руху Кіровоградщини, переможці отримали цінні призи, а найкраща команда турніру отримала шанс відвідати Міжнародний дебатний турнір «FIRE», що відбудеться в м. Харкові.

Дмитро Сінченко: «Я задоволений заходами, що відбулись. Звісно, завжди треба прагнути до кращого, але з чогось варто починати. Я відчув значну зацікавленість дебатами в учасників, що дає мені надію на швидкий розвиток дебатного руху в місті!»Bookmark and Share