КВНщики виганяють білявок!


15 березня в приміщенні Чернігівського обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка відбувся фінал фестивалю гумору «Кумедна бочка», організаторами якого виступила Чернігівські осередки НДЛМ та «Студентської республіки».

Фестиваль проходив в декілька етапів, за результатами яких сильніші команди і потрапляли до фіналу. Всього у фестивалі прийняло участь 10 команд КВН, які представили майже всі вищі навчальні заклади м. Чернігова . Всі ці команди були колоритними, цікавими та з не аби яким почуттям гумору. Тому у журі було досить складне завдання – відібрати кращих з кращих! І за результатами оцінювання до фіналу потрапили команди : «Сво…» - Чернігівський інститут інформації ,бізнесу та права, «Ин3га» - Чернігівський державний інститути економіки та управління (аграрний факультет), та дві команди Чернігівського державного технологічного університету – «Все включено». Сюрпризом від організаторів стала участь команди «Незвані гості» із м. Полтава - та назва команди в цьому випадку, мабуть, невдала, адже таким гостям Чернігів радий і запросить їх ще!!!

Треба відмітити, що на всіх етапах фестивалю – зала була повністю заповненою, ось і фінальний етап не став виключенням. Кожна команда мала потужну групу підтримки, а до гостей нашого міста всі вболівальники поставились досить дружньо і підтримували їх бурхливими оплесками.

Фінал складався з двох частин: домашнє завдання та розминка із залою.

У домашньому завданні команди мали змогу за 10-12 хв. довести всім своє гостре почуття гумору та артистизм. Команди викладались на всі сто, про що свідчила реакція залу і оцінки журі. Та найкращою з точки зору «суду» (і що найцікавіше ця думка повністю співпала з думкою зали) стала команда «In3га». Але про остаточну перемогу було ще говорити зарано - попереду залишався найважчий конкурс - розминка. І тут була подвійна складність адже сам по собі цей конкурс вважається досить складним, так і питання наші учасники отримували від глядачів із зали. От тут і почалось найцікавіше, тому що багато хто ставив важкі запитання, відповідь на які складно знайти, а ще й треба влучно пожартувати. З запитань однієї дівчини стало зрозуміло, що бідолаху хтось дуже сильно образив на 8 березня (не подарували гарне свято) і вона вирішила відігратись на учасниках команд, а «Одесит» намагався з’ясувати чому команди КВН не люблять блондинок і виганяють їх зі своїх команд. Погодьтесь, досить складні і філософські питання  !

Трохи не забула розповісти про ще один цікавий факт вечора (і не дивно, бо їх було дуже багато). Наші звукорежисери показали залу що і вони володіють досить гарним почуттям гумору і змусили ведучого цього вечора Артема Шовкового почервоніти. Уявіть собі: виступ однієї з команд закінчується і на сцені з’являється ведучий у всій своїй красі, а в цей час з динаміків починає лунати чудова пісенька «Шолковые трусики». Зал повністю зривається від сміху, а Артему нічого не залишається як дякувати звукорежисеру!!! Вечір поступово добігав свого завершення - журі виставило останні оцінки, лічильна комісія підбила підсумки. І на сцені для оголошення результатів з’являється Студентський мер м. Чернігова Ірина Усенко та голова Чернігівської обласної організації НДЛМ Олександр Щерба. Перемога дісталася (в чому вже ніхто не мав сумнівів) команді КВН «In3га», друге місце посіла одна з команд ЧТУ «Все включено» і третє місце виборола команда ЧІІБіП «Сво…» з чим ми всіх їх і вітаємо!!!

Вечір добіг свого логічного завершення, зала потроху почала спустошуватись, а учасники команд вітали один одного та фотографувались на згадку.

Олександр Щерба

Bookmark and Share