Недоторканість дитячих майданчиків


СЬОГОДНІ відбудеться третє спільне засідання депутатських комісій із питань молодіжної політики, спорту і туризму; землекористування, будівництва та архітектури та природокористування, охорони довкілля та благоустрою Львівської міськради. Воно мало б поставити крапку в справі підготовки проекту ухвали міської ради “Схема розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львова”.

Під час двох попередніх спільних засідань депутатам вдалося погодити межі та розташування дитячих майданчиків у Галицькому, Франківському та Личаківському районах.
“Я сподіваюся, що ми зможемо пропрацювати все те, що залишилося, та через два тижні представимо проект цієї ухвали на розгляд сесії”, – переконаний голова комісії з питань молодіжної політики, спорту і туризму Львівської міськради Віталій Загайний. За його словами, ухвала має поставити крапку в питанні щодо дитячих майданчиків: “Ми чітко зафіксуємо розміщення та площу кожного з них, відтак це захистить майданчики від нецільового використання землі”.

Окрім того, Віталій Загайний наголосив на активності громадян. Зокрема, під час засідань розглянуто низку звернень від мешканців. Найприкметніше з них стосується ситуації на Карпинця, 6. З’ясувалося, що наявний там упродовж 25 років майданчик з ініціативи райдержадміністрації мали перемістити під самісінький будинок, що одночасно зменшувало б його площу. Але після відповідного звернення депутати вирішили внести в ухвалу нинішнє розташування майданчика.

Тарас Башняк

Bookmark and Share