Сергій Березенко: «Я роблю все для доступності діалогу між київською владою і молоддю»


«Мені, як представнику української молоді, потреби молоді є близькими і зрозумілими. Я роблю все для доступності діалогу між київською владою і молоддю. Так, управлінням щорічно впроваджуються програми з оздоровлення багатодітних родин, дітей-сиріт, дітей з фізичними та розумовими вадами та студентів. Ми нагороджуємо путівками на оздоровлення активну у громадському житті Києва молодь», - запевнив Сергій Березенко.
«Ми впроваджуємо не лише проекти, спрямовані на підтримку молоді з фізичними чи розумовими вадами, а й велику увагу приділяємо розвитку повноцінних молодих талантів», - заявив начальник Головного управління у справах сім’ї та молоді.
За словами Сергія Березенка, в управлінні є багато проектів, спрямованих на розвиток потенціалу молодих людей. «Ми підтримуємо Фестиваль молодих дизайнерів «Краса та мода», Чемпіонат із спортивного бального танцю «Парад Надій», показ колекції відомої української дизайнерки Анни Бублик у рамках українських днів моди Ukrainian Fashion week 2008. Крім того, управлінням поточного року планується провести святкування Дня молоді, Дня студента та Дня київського студента», - зазначив він.

Прес-служба ГУССМ
press@sms.gov.ua
Bookmark and Share