Студентська платформа залучає регіони до повної перемоги студентського руху України


На заході були присутні регіональні керівники Демократичної спілки студентів «Студентська платформа», активісти організації місцевих осередків Харкова та Києва. Голова ГРОНУ проф. Станіслав Ніколаєнко звернувся до учасників семінару з привітальним листом, у якому побажав плідної праці та наголосив: «Молодь повинна знайти місце в економічному і духовному розвитку нашої держави! Любов до рідного краю, повага до батьків, знання свого родоводу є джерелом, що живить патріотизм молодої людини, її любов до Батьківщини!».

У ході дводенного навчання, учасники пройшли тренінги з PR неурядових організацій, який провели експерт з незалежної студентської преси Самусєнко Єгор та голова виконкому Рудень Денис, та методам побудови ефективної команди в регіонах. Найбільшу увагу приділили питанням співпраці з вищими навчальними закладами та інформаційній складовій діяльності осередків. Лідер Студентської платформи Володимир Шемаєв, презентував програму «Справедлива Україна», особливу увагу приділив частині, яка торкається молодіжної політики. Валерій Следзинський, голова Харківського обласного осередку, на конкретному прикладі розповів про ефективні методи співпраці.

У заключній частині семінару, учасники намітили основні напрямки роботи у майбутньому та прийняли резолюцію: першочергово - вирішити питання з легалізацією діяльності місцевих осередків; реалізувати проект "Щаслива сімка" та створити регіональну мережу і базу даних координаторів - представників Студентської платформи у ВНЗ області; сприяти наданню інформації для проекту Гуртожитки в Україні (gurtogitok.in.ua); визначитись з вакансією прес-секретаря місцевого осередку Студентської платформи; сприяти розповсюдженню інформації про фотоконкурс "Світ твоїх відкриттів"; створити редакційну групу для друкованого додатку до газети місцевого рівня; провести на регіональному рівні соціологічне дослідження стосовно цін на харчування в студентських їдальнях.

01010, м.Київ, вул.Суворова 1
тел./факс +38 (044) 288-71-00(01),
e-mail: dss.ukraine@gmail.com,
http:// studplatforma.org.ua
Bookmark and Share