Ужгородці негативно сприймають паління у громадських місцях


- Як ви ставитесь до заборони тютюнопаління в громадських місцях?

Максим, 16, учень ПТУ:
Дуже позитивно. Я і мої друзі не палимо, але коли заходимо в кафе чи бар, то сидіти у прокуреному приміщенні неможливо. На виході від мене несе сигаретним димом за версту, та зайві запитання батьків. Це викликає дискомфорт.

Віра, 34, бухгалтер:
Ні, ні ще раз ні. Не можна забороняти курити. Це моє особисте право. Проте, мабуть, потрібно відвести спеціальні місця для куріння.

Інна, 23, офіціант:
Працюю в кафе вже 3-й рік, палю сама. А що робити, коли дихаєш дим, то думаєш, що краще самій палити, щоб шкоди було менше. Скоро звільнюсь вже, бо разом з чоловіком чекаємо на дитину.

Михайло, 58, таксист:
Я курю і буду курити. І ніхто не буде мені вказувати, що робити.

Іван, 14, школяр:
Цілком підтримую, багато з моїх однолітків курить, і коли сидиш у класі, від них йде неприємний запах.

Наталя, 26, домогосподарка:
Зараз виховую сина, і інколи хочеться з подругами піти посидіти в барі, чи кафе, і нема де сісти, у кожному закладі у повітрі стоїть сигаретний дим. Димова завіса вбиває усіх, і я не ворог своїй дитині, і не хочу щоб сигаретний дим руйнував його імунітет.

Микола, 21, студент:
Я за заборону, і вважаю, що потрібні більш радикальні заходи, такі як заборона реклами сигарет та обмеження їх продажу для неповнолітніх. Мій десятирічний сусід без проблем купує сигарети на базарі поштучно. Та й загалом, я був закордоном, і там сигарети – це дуже дороге задоволення.

Марія, 31, лікар:
Я лікар, можу сказати: проблема тютюнової залежності переросла в епідемію. Мабуть, така заборона вже на часі. Однак пропаганди здорового способу життя і заборони куріння в громадських місцях недостатньо. Треба надавати медичну допомогу залежним курцям, а для цього треба відкривати спеціальні кабінети в поліклініках.

Тарас, 29, бармен:
Щодня працюючи, спостерігаю, як гроші наших відвідувачів вилітають у повітря. На жаль, власник не подбав про належну систему вентиляції та кондиціювання повітря. Раніше працював у піцерії, але там господар казав, щоб ми економили світло і поменше включали витяжку. А що то за насолода їсти піцу в сигаретному димі? Я не витримав і звільнився.
http://uzhgorod.net.ua/news/27937Bookmark and Share