Останній "Вечір К"


Нагадаємо, що метою проекту було знайомство молоді з громадською, політичною, журналістською, бізнесовою, науковою та мистецькою елітою міста, їх досягненнями та планами. Протягом семи вечорів поспілкуватись з молоддю приходили багато хороших людей, зокрема фотохудожник Олександр Купчинський, альпініст, автор ідеї проекту „Прапор України на вершинах світу” Ігор Парчевський, художник та скульптор Олександр Базюк, дитячий психотерапевт Василь Галябар та інші.

Розповідає голова Ради КУЕМ Святослав Клічук: - Родзинкою другого сезону проекту стало те, що кожна вечірка була тематична. Молодь спілкувалася з гостями про кохання та мистецтво, подорожі та українську містику... А темою заключної ВечірКи було - Рівне. І хоча обличчя нашого міста створює дуже багато людей, ми запросили на заключну вечірку журналіста та видавця Миколу Несенюка, директора Палацу дітей та молоді Ірину Первушевську, а також директора обласного краєзнавчого музею Олександра Булигу. Усі ці люди не лише багато знають про наше місто, а й чимало роблять для нього.

А ще, на вечірку куемівці та метрівці покликали голову обласної державної адміністрації Віктора Матчука. І він прийшов. Переглянув виставку молодих рівненських фотографів, поспілкувався з молоддю, відповів на усі запитання що цікавили молодь, розповів про свій життєвий шлях, політичну кар’єру та плани на майбутнє, „гартування” та майбутні вибори мера, про те, що останнім часом має єдину мрію – виспатися.

Можливо через те, що ВечірКа була останньою, а може і через бажання поспілкуватись з губернатором, який до речі прийшов в джинсах та модній сорочці, але в кімнату яка вміщує шістдесят чоловік, набилося майже сто. І вони не пошкудували. Окрім ток-шоу з гостями були ще виступи гуртів „Рівне 3-45” та „The chess”, команд квк „Аварія” та „Абзац”, запальні танці від Клубу історичної реконструкції та рольового моделювання „Silverwings”, майстер-клас від мистецької галереї „ЗУЗА” та ще багато-багато цікавого.

- Я задоволений тим що ми зробили, – розповідає кооординатор проекту, керівник молодіжного театру МЕТР Тимур Тимченко. – Наша молодь побачила, що можна проводити час зовсім по-іншому, без алкоголю та психотропів, спілкуючись з цікавими людьми, розвиваючи свої організаторські чи творчі здібності. Для деяких молодих людей виставити свої фото, зіграти концерт, чи представити на суд публіки свої вірші стало можливим лише у нас на вечірках. Для когось це може бути хорошим стартом для подальших творчих звершень, і я впевнений ці молоді люди ще будуть славити наше місто.

За детальнішою інформацією звертайтеся до Святослава Клічука- тел. 8 (050) 548-88-38, Тимур Тимченко – 8 (098) 617-78-73

Bookmark and Share