Клуб молодих політиків: «Громадське лобіювання в Україні: можливості, результати, виклики»


Проте, як кажуть, будь-яка практика сліпа без теорії, тому учасники зустрічі прослухали невеличкі тематичні лекції на теми:

- «Підготовка та проведення кампанії з громадського лобіювання» - доповідач Іван Слободяник, Фонд „Універсітас”;

- «Пріоритети громадського лобіювання на 2008 рік» - доповідач Тетяна Бойко, Громадська мережа „Опора”;

- «Чи варто громадській організації займатися лобіюванням?» - доповідач Павло Вікнянський, Народно-демократична ліга молоді.

Опісля була дискусія, де учасники могли обговорити все почуте і дійти певних спільних висновків-напрацювань. Основним з чим погодились майже всі учасники заходу було те, що в умовах сьогоднішньої суспільно-політичної кон’юнктури, питання грамотного і дієвого лобіювання в громадському секторі стає вкрай гостро. Проте його розвиток потребує серйозного підходу шляхом налагодження та вдосконалення механізмів цієї діяльності.

По закінченню основного тематичного обговорення присутні привітали один одного з річницею існування «Клубу молодих політиків». В рамках обговорень річної діяльності клубу, учасникам була представлено мультимедійну презентацію молодіжного авто туру «Політика: Долаємо бар’єри», що проходив за маршрутом Кіровоград-Херсон-Миколаїв-Одеса з 26 до 29 липня (http://www.cpe.org.ua/news/new_150.html). Також, звучали пропозиції і плани на подальшу діяльність. Зокрема було вирішено поширювати позитивний досвід роботи клубу іншими регіонами. Для цього його члени готові проводити виїзні зустрічі, з метою залучення місцевих молодіжних лідерів до обговорень важливих для даного регіону питань і ініціювання створення клубів подібного формату в місцях їх діяльності. Звичайно все це за умови ініціативи на місцях, тому, всі хто бажає, щоб в їхньому регіоні або місті відбулось таке засідання, мають звертатися до контактних осіб:

Олексій Стасевич, Центр політичної освіти
Тел.: (067) 622 72 18
E-mail: aleks.stassewicz@cpe.org.ua

Тарас Михальнюк, Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта
Тел.: (044) 235 11 49
E-Mail: Taras.Mykhalniuk@fes.kiev.ua

Володимир Феськов,
учасник засідання клубу
Bookmark and Share