Шановні колеги та однопартійці!


Три операції в Одеському інституті очних хвороб імені Філатова та одна операція в Києві нажаль не тільки не дали позитивного результату а й призвели до ускладнень. Членами нашої організації були зібрані кошти для того щоб Олександр зміг поїхати на консультацію в Київську клініку «Мікрохірургії ока» а потім і в Московську. Московські офтальмологи порадили звернуться до німецьких лікарів.

У місті Ерлаген, після проходження консультації, німецькі фахівці повідомили, що зможуть відновити зір протягом року (це при умові, що не буде зволікання з часом). Для цього потрібно провести дві операції. Та на жаль, коштів на дане лікування у нього та його родини вже не має. Перша операція буде коштувати 10 000 євро. На даний момент, голова Хотинської районної державної адміністрації Гончар В.В. передав Олександру 2000 євро, 4000 євро перерахувало на рахунок хлопця Міністерство Внутрішніх Справ України, але цих грошей не вистачає. Із заключення закордонних лікарів у цьому випадку хірургічне втручання потрібно провести до травня. В протилежному випадку Олександр залишиться сліпим на все життя.

Звертаюся до Вас з благанням посприяти Олександру побачити обличчя рідних та близьких йому людей, поки ще є найменші шанси врятувати його зір.

Банківські реквізити:
р/р: 26209600539281
МФО: 305299
ОКПО: 2944323574
ПриватБанк
Гермаківський Олександр Васильович

З повагою та надією на допомогу,
Голова Хотинської районної організації
ВМГО Молодіжний Союз «Наша Україна»
Христина Домбровська

ХОТИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ
ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІЖНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ МОЛОДІЖНИЙ СОЮЗ «НАША УКРАЇНА»
60000, м. Хотин Чернівецької області, тел. 80973022537, e-mail: futurekhotyn@mail.ruBookmark and Share