Автомобілі в подарунок отримають всі сім’ї Тернопільщини, які взяли на виховання п’ять і більше дітей


ЩЕ ОДИН ДИТЯЧИЙ БУДИНОК СІМЕЙНОГО ТИПУ ОТРИМАВ У ДАРУНОК ВІД ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТА БІЗНЕСУ АВТОМОБІЛЬ

Голова Тернопільської облдержадміністрації Юрій Чижмарь вручив 17 березня ключі від семимісного автомобіля „Dacia” родині Жолобчуків, на базі якої у с.Більче-Золоте Борщівського району створено дитячий будинок сімейного типу.
Транспортний засіб було придбано завдяки спонсорській підтримці місцевого підприємства „Скала” та Тернопільської облдержадміністрації.
Вручаючи ключі від автомобіля батькам-вихователям Володимиру та Лідії Жолобчук керівник області побажав щоб це авто стало у пригоді їм та їхній великій сім’ї, та відзначив, що така акція є одним із етапів реалізації проекту „Зігрій любов’ю дитину”, який ініціює Президент України Віктор Ющенко.
Також Юрій Чижмарь ознайомився з умовами проживання та виховання дітей у дитячому будинку сімейного типу, поспілкувався з вихованцями та їхніми батьками-вихователями.
Голова облдержадміністрації відзначив, що у цьому закладі панує справжній дух родинного тепла, любові та затишку, який неможливо відтворити у жодному інтернаті.
Юрій Чижмарь висловив переконання, що кількість таких будинків сімейного типу, а також прийомних сімей в області буде зростати, щоб новими формами виховання та опіки були охоплені всі діти, які волею долі залишилися без батьківського піклування. А ще голова облдержадміністрації повідомив, що автомобілі в подарунок отримають всі сім’ї Тернопільщини, які взяли на виховання п’ять і більше дітей.
До речі, це вже третій будинок сімейного типу, який з ініціативи голови облдержадміністрації та підтримки меценатів отримав у подарунок транспортний засіб. Нагадаємо, що ключі від мікроавтобусів „ГАЗель” Юрій Чижмарь вручив родині Мотик з с.Шельпаки Підволочиського району (грудень 2007 року) та родині Бальчос з села Залізці Шумського району (лютий 2008 року).


Довідково: Дитячий будинок сімейного типу родини Жолобчуків створений 19 грудня 2006 року в с.Більче – Золоте Борщівського району. Батьки-вихователі: Володимир та Лідія Жолобчук, окрім своєї власної дитини, виховують п’ятьох колишніх вихованцями Коропецької обласної комунальної середньої школи-інтернат для дітей сиріт і дітей, які залишились без піклування батьків.
Приміщення дитячого будинку сімейного типу перебуває у власності Жолобчука В.Д. Загальна площа приміщення - 181,29 м.кв. Житлова - 129,86 кв. м. (5 кімнат, кухня). Загальна площа прибудинкової території - 1.49 га. в т.ч. 0.25 га землі сільськогосподарського призначення.
На добудову та облаштування приміщення дитячого будинку сімейного типу і прилеглої території у 2006 році використано 19.5 тис. гри., а також придбано 2 пральних машини, 2 конвектори, мікрохвильову піч, порохотяг, телевізор, 2 електричні бойлери, меблі для кухонної і спальної кімнат, обладнання для ванної кімнати та набір енциклопедій для дітей. У 2007 році з пагоди Новорічно-Різдвяних свят голова обласної державної адміністрації вручив подарунки: мікрохвильову піч, DVD-плеєр, пилосос, санки, лижі, шашки, шахи. велосипед, набір книг.
***
Перебуваючи у Борщівському районі Юрій Чижмарь також ознайомився з технологією виробництва плодоягідних концентратів на спільному українсько-німецькому підприємстві «Дінтер-Україна», яке діє у смт.Скала-Подільська Борщівського району.

Юрій Чижмарь передав у дарунок дитячому будинку сімейного типу родини Барчишак мікроавтобус „Газель”


Ключі від транспортного засобу голова облдержадміністрації Юрій Чижмарь вручив сьогодні, 19 березня, батькам-вихователям Михайлу та Галині Барчишак, на базі родини яких у с.Палашівка Чортківського району й створено дитячий будинок.

При цьому керівник області зазначив, що отримання цього подарунку стало можливими завдяки співпраці обласної державної адміністрації та підприємців краю, які дієво підтримали ініційовану Президентом України Віктором Ющенком акцію „З любов’ю до дитини”.

„Поставлене перед собою завдання ми виконали - кожен дитячий будинок сімейного типу, який діє на території Тернопільщини вже отримав у подарунок необхідний для них багатомісний автотранспорт. Але на цьому наша опіка над такими родинами продовжуватиметься, як, переконаний, і продовжуватиметься важливо для держави та суспільства справа створення таких дитбудинків”, - каже Юрій Чижмарь.

В особі Михайла та Галини Барчишак голова облдержадміністрації висловив щиру подяку тим батькам, які зважилися взяти на себе відповідальність за виховання колишніх дітей-сиріт, подарувавши їм справжній сімейний затишок та тепло рідного дому.

Подякував Юрій Чижмарь підприємцям, які підтримують це добре починання, зазначивши: „Ці люди мають розуміння, що найважливішою інвестицією є інвестиція у дітей, у молоде покоління, за яким майбутнє нашої держави!”.ДОВІДКОВО:

Дитячий будинок сімейного типу родини Барчишаків створено 31 серпня 2007 року на базі родини Барчишаків в с.Палашівка Чортківського району. Батьки-вихователі Михайло та Галина Барчишак

Дитячий будинок сімейного типу розрахований на 10 дітей. Зараз у ДБСТ перебуває 7 дітей (2 власних та 5 колишніх вихованців Коропецької обласної комунальної середньої школи-інтернату для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків).

Сім'я мешкає у реконструйованому 2-х поверховому будинку Загальна житлова площа - 160 м.кв. (8 кімнат). Загальна площа при будинкової території - 0,20га.

Приміщення ДБСТ придбано за кошти Чортківської районної ради і передано на баланс сільської ради с.Палашівка.

На придбання, ремонт та облаштування приміщення ДБСТ використано 189 тис. 199 грн., з них: 152 тис. 200 грн. з районного бюджету, 36 тис. 999 грн. - кошти спонсорів.

Для забезпечення належного рівня утримання і виховання дітей придбано меблі, побутову техніку (холодильник, пральну машину, газову плиту, пилосос, тощо). З нагоди Новорічно-Різдвяних свят голова обласної державної адміністрації вручив подарунки: DVD-плеєр, два велосипеди, санки, м'ячі (футбольний, волейбольний), шашки, шахи, бадмінтон, набір книг.

Контакт: Заруцький Юрій
(8-0352) 43-11-05, zmi@te.gov.ua


Bookmark and Share