«Перлина ММІ»


Розпочався конкурс із дефіле у діловому стилі. Дівчата у біленьких блузах та чорних спідничках були більш схожі на школярок-старшокласниць, ніж на світських левиць та бізнес-леді. Проте всю свою кмітливість та ділові якості їм довелося показати у наступному турі. Підступні ведучі засипали дівчат провокаційними питаннями підозрілого змісту. У ході інтерв’ю вдалося з’ясувати, що учасниця під номером 1 – Запорожець Тетяна ні за що не погодиться на інтим без кохання, а її конкурентка Фуркало Наталія навпаки без комплексу роздягнеться, якщо програє хлопцям у карти на роздягання.

Найбільш цікавим та інтригуючим видався конкурс на кращий образ. Треба було презентувати себе у ролі якої-небудь загадкової тваринки. Кого тут тільки не обачили глядачі та вболівальники: починаючи із африканської зебри та бджілки у жовто-чорних гетрах і закінчуючи пташкою кохання. Крім мистецтва перевтілюватися дівчата розкривали свої таланти. Ось тут виявилася деяка напруженість, бо із шести учасниць тільки одна співає поки всі інші танцюють.

Найяскравіші образи вдалося створити Литовці Катерині (Рожева Пантера), Фуркало Наталії (киця-витівниця) та Войчук Марії . Непосидюча білочка у виконанні Марії – це була просто супер-пупер бомба! Таких викрутасів «Інтонація» не бачила вже давно.

На скільки б бурхливою не була реакція публіки, четвертий конкурс перевершив усі сподівання. Тільки уявіть: шестеро привабливих дівчат у куртках в стилі мілітарі, в чоботях на високих підборах та військових кепелях. Крім того, вони ще й роздягаються, залишаючись тільки в одних купальниках. Відверті рухи та стрункі фігури привели у захват кожного глядача.

На останок, як завжди, вихід у вечірніх сукнях. Грайливі модниці перетворилися на справжніх леді, які впевнено крокували по подіуму, даруючи своїм прихильникам щирі посмішки та повітряні поцілунки.

Журі винесло свій вердикт. Окрім титулу кожна конкурсантка завоювала повагу та прихильність глядацької аудиторії. Міс Оригінальність стала Литовка Тетяна, Міс Творчість – Войчук Марія, Міс Чарівність – Клименко Катерина, Міс Сексуальність – Лазаренко Алла, Міс Індивідуальність – Запорожець Тетяна та Міс Романтичність – Фуркало Наталі. Перлиною ММІ було визнано Войчук Марію, а найбільшу кількість голосів шанувальників зібрала Лазаренко Алла.
Паралельно із офіційним журі працювало незалежне журі, яке обрало трьох найкращих конкурсанток згідно свого власного рейтингу. Третє місце посіла Войчук Марія. Друге місце дісталося Фуркало Наталії, а на першому місці опинилася Лазаренко Алла.

Як би там не було, вечірка вдалася на славу, бо крім Перлини факультету обрали ще й Містера Найволохатіші Ноги та Містера Найчутливіші сідниці, розіграли в лотерею панчохи та пачку рожевих сюрпризів, поспівали пісні із гостями та вдосталь на танцювалися на запальній дискотеці.

Юлія Баранова, студентка КПІ


Bookmark and Share