Холізм - це байдужість !


У вівторок 22 березня близько півдня відбулася акція під назвою „Хохлізм - це байдужість”, що продовжила компанію „Пора бути Українцем!”. Активісти громадських організацій „Пора!” та „Національний Альянс” інсценували вже, нажаль, звичну для наших вулиць картину: коли здорові хлопці байдуже проходь повз декількох хуліганів, які лупцюють кого-небудь прямо серед білого дня.

А дійство відбувалося так... Під час перезмінки в одному з найбільших корпусів РДГУ, коли на вулиці стояло близько сотні(!) студентів, типовий першокурсник випадково штовхнув плечем якогось студента, який разом з товаришами стояв прямо навпроти натовпу. Реакція була миттєва: на хлопчину посипалися матюки, а за хвилину, ”першокурсника” почали штурхати та бити, причому робили це усі п’ять друзів „постраждалого”. „Побиття” тривало близько 3 хвилин, при абсолютній відсутності реакції з боку десятків здорових хлопців, які стояли довкола, роблячи вигляд, ніби нічого і не відбувається. Коли надія на втручання хоча б когось з присутніх зникла зовсім, на „сцені” з’явився координатор акції з мегафонам, через який він звернувся до натовпу байдужих студентів. Декілька хвилинну промову можна звести до одного запитання: чи маємо ми право називати себе українцями, нащадками сотень героїчних поколінь, якщо можемо „не помічати” таких речей, не реагувати на таку несправедливість?! Свій виступ активіст завершив тезою: „Хохлізм – це байдужість. Досить бути хохлоп – Пора бути Українцем!”.

Наразі це була друга акція у контексті компанії „Пора бути українцем!”, яку ми в такий самий спосіб повторимо біля декількох міських вузів. А вже за тиждень, здивуємо громадськість міста новою акцією, яка відкриє ще одне бік „холізму”. До речі, починаючи з цієї п’ятниці жителі міста (особливо студенти) побачать цілу серію листівок, що ілюструватимуть такі невід’ємні риси „хохлізму” як: мат, байдужість та хамство.Інформаційний відділ РОО ВГО„Національний Альянс”

Інформаційний відділ РОО ВГО „ПОРА!”З ЛИСТІВКИ АКЦІЇ:

Суспільна свідомість переросла давно заяложене “моя хата скраю”. Тим більше при такому ставленні чи варто чекати якоїсь елементарної підтримки. Читали притчу про доброго самарянина? А варто. Щодо матюків, то чи не є можливою зворотня віддача, коли твоя лайка засмічує вуха дітям, а потім вони випорскують на тебе ж цю набрану гидоту, збиваючи гроші збираючись у “компанію”, під егідою “бригади” або просто бажаючи покурити або випити. Звісно, тепер навіть у транспорті, існує пелина “пофігзму” взаємобайдужості і глухоти. Та чи є вірогідність, що бариги з задніх сидінь після своєї прогнилої матюками, п”яної розмови не зайдуть з тобою в один під”їзд і не дадуть “поза вуха”.

Тебе не лякає страшна статистика? Ти не гуляєш далеко по вечорах? Не сідаєш до незнайомих в машину? Але чи ті “незнайомі” не ходять з тобою по вулиці і не вчаться з тобою у вузі? Оглянься і подумай. Якщо тобі ріжуть вуха матюки, а слухати розмови друзів коли, хто, кого і де перестрів і скільки грошей забрали не може стати в межі звички через свою абсурдність. Позбудьтеся своїх застарілих закомплексованих “обладунків”, пофігізму. Це не твоє. Це ознаки зовсім таки не людини, яка боролась за свободу, яка вболівала за те, щоб її голос було почуто. Перебудови потребує не лише політика, але й людська ментальність, допоможи нам, допоможи собі!

За що боролись наші діди-прадіди? Та, мабуть, не за те, щоб їхні внуки-правнуки матюкались, напивались та хамили старшим, тим, хто ціною власної крові відвойовував свою землю від фашистів, тим хто віддавав своє життя на противгу сталінському режиму. Та й врешті решт тим завдяки кому ми зараз тут. Але що ми робимо??? Ми паплюжимо власну землю, міняємо нашу українську на “блатну” російську, забиваємо, а той взагалі не знаємо власної історії...

Зупинись! Задумайся, невже ти не хочеш таке змінити?

Бо світогляд нашої молоді є абсолютно деградованим, матюкатись зараз-це круто.

Бо коли б”ють твого друга – навіщо допомагати, якщо можна просто спостерігати? Хіба бути ввічливим це круто? Навпаки, круто – це нахамити.

Але такі речі є крутими для хохлів! Тож зроби свій вибір! Ким хочеш бути ти???

- Коли ти їдеш в маршрутці і біля тебе чоловік матюкається. Ти мовчиш. Чому?

- Коли під стінами гуртожитку п”ятеро хлопців домагаються дівчини ти обходиш стороною. Чому?

Чому? Бо вважаєш, що таке зараз життя, що це не твоя справа, що ти нічого не зміниш... Насправді, тобі просто байдуже – це старанно виплеканий світогляд пофігізму, невтручання ні у що, навіть у власне життя.Читали притчу про доброго самарянина? А варто.

Сучасний світогляд є абсолютно деградованим, матюкатись зараз - це круто, коли б”ють твого друга – навіщо допомагати, якщо можна просто спостерігати? Хіба бути ввічливим це круто? Навпаки, круто – це нахамити.

Та чи не є можливою зворотня віддача? Коли твоя лайка засмічує вуха дітям, а потім вони випорскують на тебе ж цю набрану гидоту, збиваючи гроші, збираючись у “бригаду”, чи просто бажаючи покурити, або випити.

Чи можливо з такої позиції будувати своє життя, державу? “Мені байдуже”, “мені пофіг”, “це мене не обходить” – традиційні фрази людини епохи хохлізму.Позбудьтеся своїх застарілих закомплексованих “обладунків”, пофігізму. Це не твоє. Це ознаки зовсім таки не людини, яка боролась за свободу, яка вболівала за те, щоб її голос було почуто. Перебудови потребує не лише політика, але й людська ментальність

Зміни себе, тоді зміниш Україну!

Штаб кампанії: вул. Д. Галицького 19, кім. 318, м.Рівне

Приходь: четвер 19.00

Bookmark and Share