«Будівництво студентського гуртожитку у КПІ»


У четвертому кварталі 2007г. завершилася розробка проектно–сметной документації і одержано позитивний висновок Київдержекспертизи. Одержаний дозвіл на будівництво. Окрім цього були початі роботи по винесенню інженерних комунікацій з плями будівлі, проведені роботи для підготовки заходів щодо випробування кущів паль (свай). Зараз, за межі будівельного майданчика, винесений і переключений зливний колектор К-2 і окремі ділянки господарчо-побутової каналізації К-1, кабелі електропостачання і зв'язку.

На початку грудня 2007 були зацементовані декілька паль на глибину 24 м. (Строк остаточного зацементування однієї палі – 27 днів). Після цього були отримані додаткові результати випробування кущів паль, на цій глибині і результати досліджень фундаментів сусідніх будівель. На підставі цього, потрібно було провести ще додаткові інженерно-геологічні дослідження на глибині до 50м, що підтвердило наявність екстра складних гідрогеологічних умов на будівельному майданчику і необхідність вносити зміни до раніше ухвалених інженерних рішень.

У відповідності з рекомендаціями спеціалізованої наукової організації зараз необхідно збільшити довжину паль до 36 м і збільшити їх кількість, а фундаменти прилеглих гуртожитків № 8 та № 10 потрібно укріпити шпунтовою огорожею глибиною 24м із сталевої труби d=213mm.

На жаль, складні гідрогеологічні умови будівельного майданчика вимагають докладних інженерних досліджень і розрахунків. Це дещо уповільнило темпи будівництва гуртожитку, але завдання, яке доводиться вирішувати – дуже складне і відповідальне.

23 лютого 2008 року був узгоджений і підписаний календарний план виконання робіт по будівництву гуртожитку. Згідно плану здача об'єкту держкомісії (введення гуртожитку в експлуатацію) запланована на грудень 2008 року.

Інформація надана службою головного інженера
інвестиційно-будівельної кампанії «Столиця»


Bookmark and Share