17-річна сутенерка вербувала у Росію буковинок за $ 200


Про це повідомив на прес-конференції керівник відділу із боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС Олександр Раренко. За його словами, працівники міліції на залізничному вокзалі у Чернівцях затримали 37-річного чоловіка та 17-річну дівчину, жителів Чернівецької області, які організували відправку до Росії 22-річної та 20-річної жительок області.

17-річна дівчина вербувала молодих дівчат - потенційних жертв у нічних клубах, барах, дискотеках. За кожну завербовану дівчину вона отримувала по 200 доларів США. Дівчатам обіцяли роботу із супроводу VIP-клієнтів та місячну зарплату у розмірі тисячу доларів. Однак, по приїзді до Москви завербовані дівчата опинялися «на панелі" під наглядом досвідчених сутенерів.

Правоохоронцям вдалося врятувати від сексрабства кількох неповнолітніх буковинок. Документи, для їхньої відправи до Москви були в руках так званих вербувальників, що готувались відрядити дівчат до Росії.

Наразі у Москві в сексуальному рабстві знаходиться декілька дівчат, жертв цієї злочинної групи, вживаються заходи щодо їх повернення на Україну. Проти 37-річного чоловіка та 17-річної дівчини порушено кримінальну справу за статтею 149 Кримінального кодексу України - торгівля людьми.

джерело: korrespondent.netBookmark and Share