Луцькі студенти діляться досвідом зі своїми молодшими колегами


Зі сторони студентів, участь у круглому столі взяли представники органів студентського самоврядування двох найбільших університетів Волині, а саме, Дмитро Безвербний, студентський декан факультету міжнародних відносин Волинського Національного університету імені Лесі Українки та Вікторія Левчук, активіст студентського самоврядування Луцького державного технічного університету. Учнівське середовище було представлено лідерами шкільного самоврядування Луцька.

Дмитро Безвербний звернув увагу присутніх на те, що студентське самоврядування це не лише організація дозвілля, свят та дискотек, це певна ланка, що допомагає вирішувати проблеми, що виникають між студентами та викладачами, адміністрацією вузу. Вікторія Левчук детальніше розповіла про структуру ОСС у своєму навчальному закладі та чим займаються студенти, що задіяні у самоврядуванні. За словами студентів, значною проблемою є формування команди організації, тому зазвичай ядро ОСС складають 5-6 осіб, що активно працюють в цій галузі.

Школярі, в свою чергу, відверто розповіли про своїми досягнення та проблеми, з якими вони зіткнулися під час організації учнівського самоврядування у своїх школах. Заступник президента учнівського парламенту Олександр Львовський, представник НВК №9, розповів про плюси та мінуси роботи їх об'єднання. Подібна структура у нашому місті була створена нещодавно, та за час існування вона показала хороші результати і сповна виправдовує надії покладені на парламент при створенні.

На думку голови АМоРе Михайла Шелепа, активних учасників та творців впливових органів студентського самоврядування, потрібно готувати ще із шкільної парти. А оскільки учнівським самоврядування, в основному, займаються учні 10-11 класів, тобто майбутні абітурієнти й надалі студенти, тому цілком доречним є зацікавлення учнівської молоді громадською роботою в університетах.

На завершення круглого столу, студенти запросили школярів після вступу у вищі навчальні заклади активно долучитися до роботи й студентських організацій, з тим щоб передати позитивний досвід учнівського самоврядування.
Катерина Мартиненко,
Прес-служба АМоРе
Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)
43016, м. Луцьк, вул. Ковельська, 2, каб.6 (4-й пов.), тел. (0332) 78-82-89, факс 78-82-90, E-mail: amore.volyn@gmail.comBookmark and Share