Депутати знову не врахували думку рівненської молоді!


Термін подання кандидатів на присвоєння Премії Верховної Ради України закінчується 1 квітня 2008 року. Кожен депутат обласної ради знає, що до цього часу сесій більше проведено не буде. Влада нехтує інтересами молоді через незрозумілі політичні інтереси.

Жодної уваги депутати не звернули навіть на:
1. Рекомендації громадських організацій міста Рівне;
2. Подання Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому;
3. Рекомендації Комісії з питань реалізації державної молодіжної політики при Рівненському міськвиконкомі;
4. Візи заступника міського голови Рівного з гуманітарних питань – Світлани Богатирчук-Кривко;
5. Погодження профільної гуманітарної комісії з питань освіти, науки та молодіжної політики Рівненської обласної ради з проектом рішення.

Питання про подання кандидатур на отримання премії Верховної Ради Президія ради виключила з порядку денного без жодного обґрунтування та обговорення. Не зарадила навіть озвучена на початку сесії вимога Голови постійної комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізкультури та спорту Михайла Кривка про включення цього питання до порядку денного. Прохання не знайшло підтримки у необхідної кількості депутатів ради. „За” внесення питання в порядок денний проголосували лише депутати від фракції „Наша Україна”.
Цього року на здобуття Премії Верховної Ради України за внесок молоді у становлення демократичної, соціальної, правової держави було подано лише дві кандидатури Віталія Шабуніна (наймолодший депутат Рівненської міської ради, радник Голови РОДА, Голова Ради Старійшин Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Фундація Регіональних Ініціатив”) та Токарського Андрія (Член координаційної ради та речник РПГМ „ОПОРА”).

Рівненська міська молодіжна громадська організація „Фундація Регіональних Ініціатив” буде вимагати надати пояснення від членів Президії Рівненської обласної ради чому питання про розгляд кандидатур на отримання Премії Верховної Ради України за внесок молоді у становлення демократичної, соціальної, правової держави не було внесено до порядку денного засідання сесії.

Довідкова інформація:

З метою залучення молоді до процесів законотворення, подальшого розвитку парламентаризму та місцевого самоврядування, морального і матеріального заохочення її кращих представників за досягнення значних результатів у вирішенні соціальних та правових питань Верховна Рада України щороку нагороджує молодих лідерів Премією Верховної Ради України за внесок молоді у становлення демократичної, соціальної, правової держави.
Згідно положення про премію клопотання про присудження Премії порушуються перед Комітетом Верховної Ради України з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму центральними державними органами, Верховною Радою Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими радами, Всеукраїнськими молодіжними громадськими організаціями.


Bookmark and Share