Політизація молодіжних організацій набуває загрозливих масштабів


До редакції «Молодіжної правди» надійшов текст звернення до Міністра у справах сім’ї молоді і спорту Юрія Павленка.

Як нам стало відомо, на V засіданні Українського молодіжного форуму розглядалося питання щодо політизації молодіжного руху. Всі присутні на засіданні УМФ погодились з тим, що це негативне явище набуло загрозливих масштабів.

В нижче наведеном зверненні висловлюється стурбованість існуючої ситуації.

Відкрите звернення Українського молодіжного форуму до Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Павленка Ю.О.

Шановний Юрій Олексійовичу!

Український молодіжний форум звертається до Вас у зв’язку із стурбованістю дедалі частішими подіями, що не можуть трактуватися інакше ніж спробою політизації державної молодіжної політики.

Мова йде про намагання певного вузького кола молодіжних організації сформувати під свої наміри позицію керівництва очолюваного Вами Міністерства. Молодь чує все більше закликів та популістських промов, що спрямовані на чітке сегментування молодіжних організацій за їх політичним забарвленням. Все більше говориться про неефективну роботу одних учасників молодіжного середовища та про, нібито якісно інакшу, роботу інших. При цьому, навіть «неозброєним оком» помітно, що ні на чому інакшому, ніж політичній приналежності зазначена критика не базується.

Вважаємо дуже ризикованим та неприпустимим політизацію українського молодіжного руху, який всі часи незалежності відрізнявся тим, що незважаючи на різні політичні погляди його учасників, залишався консолідованим коли справа йшла про потреби та інтереси молоді.

Звертаємось до Вас, як до політика, який власним досвідом довів свою відданість інтересам українській молоді. У часи глибокого політичного протистояння після «помаранчевої» революції, Ви не дозволили політизувати державну молодіжну політику, а навпаки, сприяли консолідації молодіжної громадськості та створенню Українського молодіжного форуму.

Саме тому, сьогодні, ми чекаємо від Вас впевнених кроків, які зупинять спроби політичної узурпації в державній молодіжній політиці та дозволять молодіжним організаціям розвиватися власним еволюційним шляхом, незважаючи на ті чи інші політичні уподобання!

Bookmark and Share