МЕМОРАНДУМ Про створення Мережі «Громадські ініціативи України»


Нашою місією є: розбудова громадянського суспільства в Україні на рівні місцевих територіальних громад.
Нашою метою є: підтримати громадську активність та стимулювати залучення до роботи громадських організацій, молодих ініціативних людей з областей України.
Інструментарій нашої роботи: діяльність районних громадських центрів, проведення семінарів-тренінгів на рівні районів, навчання методикам відстоювання своїх інтересів в органах державної влади і місцевого самоврядування, активізацію співпраці НДО та ініціативних груп громадян(ІГГ), проведення конкурсів мікро-грантів в районах для НДО та ІГГ, стажування для молодіжних активістів в межах України та за кордоном, лобіювання інтересів місцевої територіальної громади районного рівня, створення механізму співпраці громадських організацій з різних міст та районів України.
Уже зараз ми досягаємо поставленої мети, розбудовуючи громадське суспільство в Україні. усе це є можливим завдяки розгалуженості Мережі, яка наразі діє в дев’яти областях України і має вже шестирічний досвід роботи в даному напрямку. Кожна з організацій, що входять до Мережі мають значний досвід співпраці з організаціями, що представляють райони та сільські територіальні громади. Переконані, що ще більший потенціал можна очікувати від учасників об'єднання, котрі приєднаються згодом.
Важливим для нас є – розуміння учасників Мережі, що спільна робота може істотно вплинути на розбудову громадянського суспільства та на вирішення окреслених проблем не лише третього сектору України, але й усієї держави.
Мережа «Громадські ініціативи України» починаючи з першого дня свого створення працює на принципах відкритості, гласності і прозорості. Мережа не є політичним проектом.
Ми відкритті до співпраці для всіх, хто поділяє наші цінності та готовий працювати на розвиток громадянського суспільства у своєму в регіоні. Для того, щоб стати частиною Мережі, громадській організації достатньо активно діяти в своєму районі у напрямку розвитку громадянського суспільства через активізацію молоді, задля розбудови України як незалежної, демократичної та європейської держави.

Учасники мережі „Громадські ініціативи України”:
Сумський обласний комітет молодіжних організацій, м. Суми;
Запорізький обласний комітет молодіжних організацій, м. Запоріжжя;
Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, м. Кременчук, Полтавська область;
Чернігівська міська молодіжна громадська організація „АРМАДА”, м. Чернігів;
Екологічний клуб „Край”, м. Бережани, Тернопільська область;
Харківська обласна молодіжна громадська організація „Світло”, м. Харків;
Одеська обласна організація ВГО КВУ, м. Одеса;
ХОМГО „Нова Генерація”, м. Херсон
ВОМГО „Наше Поділля”, м. Вінниця
ГО Товариство Лева, м. Львів;
ВМГО «Спілка Української Молоді в Україні», м. Київ;
Вінницький обласний комітет молодіжних організацій, м. Вінниця.

м. Вінниця, 02 грудня 2007р.

Bookmark and Share