Інформаційний прорив НДЛМ


Правління Народно-демократичної ліги молоді у режимі Skype-конференції (тобто дистанційно, за допомоги спеціальної комп'ютерної програми-комунікатора Skype) відбулося 20 березня за участі 8 членів Правління з 11.

Правління затвердило 4 проекти програм на конкурс проектів у Мінсім'ямолодьспорті.

Також було ухвалено склад оргкомітету з підготовки та проведення міжнародної програми “Студентська республіка”.

Головою оргкомітету одноголосним рішенням було призначено Голову НДЛМ Павла Вікнянського, а першим заступником голови оргкомітету, відповідальною за оргпитання - лідера Харківського співтовариства НДЛМ і “Студентська республіка” Наталю Матвійчук. До складу оргкомітету включено також Ю.Батова, В.Заверуху, А.Кавунця, П.Краснобріжего (за згодою), С.Крезуб (за згодою), Є.Криницького, В.Крутька, О.Огородник, І.Омеляна (за згодою), І.Підтиканого, А.Стоцького, О.Чорного (за згодою), І.Шакарян, від Мінсім'ямолодьспорту — директора Департаменту молодіжної політики К.В.Захаренка (за згодою), а від Міносвіти — радника Міністра освіти і науки України Д.Кулібабу (за згодою).

Далі оргкомітет має вже сам зібратися та розділити між собою функціональні обов'язки, а також визначити ще двох заступників за напрямками “оргдіяльнісна гра” та “суб-фестивалі”.

Всі засідання оргкомітету будуть відкритими і, як запевнив, Павло Вікнянський ніхто з зацікавлених і фахових людей не буде штучно не допускатися до підготовки або участі у програмі.

Прес-служба НДЛМBookmark and Share