"Почуйте всі!!!" у Кременчуці


Під час проведення акції в Кременчуці відбудеться ряд заходів за участю волонтерів з числа членів молодіжних і дитячих громадських організацій, учнів загальноосвітніх та вищих навчальних закладів та „суспільний збір коштів”, на які буде закуплено медичне обладнання для хірургічного відділення дитячої лікарні Кременчука.
27 березня 2008 року відбулася національна прес-конференція про підсумки акції 2007 року, під час якої було передано медичне обладнання до обласних дитячих лікарень для діагностики та попередження вад слуху у дітей за підсумками минулорічної акції.
В м. Кременчуці 25 березня створено міський штаб по проведенню акції. До його складу увійшли представники молодіжних громадських організацій, органів місцевого самоврядування, органів учнівського та студентського самоврядування, а також міське управління освіти. Керівником штабу обрано голову Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій Світлану Пищиту, заступником – директора Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віталія Малецького.
Коментарі:
- Світлана Пищита: „Акція яку ми вперше будемо проводити в Кременчуці є доброю справою для маленьких кременчужан, які мають вади зору. Кожен може зробити свій внесок і допомогти цим дітям”.
- Віталій Малецький: „Кременчук є одним із трьох не обласних центрів, разом з Бердянськом та Кривим Рогом, що, зважаючи на розвиток молодіжного громадського руху та рівень співпраці з органами місцевого самоврядування, будуть брати участь в акції на рівні з обласними центрами. Зібрані в Кременчуці кошти будуть використані для закупки обладнання для міської дитячої лікарні”.
Фондом «Серце до серця» будуть проведені обласні прес-конференції у період з 1 по 11 квітня щодо підсумків акції 2007 року. Подробиці акції можна дізнатися за телефоном в Кременчуці 3-51-06.

Віталій Малецький,
директор Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 3-01-91, 3-21-50, 8-050-568-89-79, vmaletsky@rambler.ru

Світлана Пищита,
Голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій, 80662509792Bookmark and Share