Сергій Березенко: «Конкурентоспроможність столичних випускників на ринку праці щодня зростає»


«У Києві надається всебічна допомога соціально-незахищеним верствам молоді. Наприклад, тільки у минулому році за допомогою управління було оздоровлено понад 6000 дітей пільгових категорій та студентів, а також започатковано оздоровлення дітей до 6 років разом із батьками», - заявив Сергій Березенко.
«Конкурентоспроможність столичних випускників на ринку праці щодня зростає, - зазначив начальник ГУ у справах сім’ї та молоді. - І за цих умов досить потужних обертів набирає сфера підприємництва, яка, як результат, несе створення додаткових робочих місць для молоді».
За словами Сергія Березенка, під контролем знаходиться й реалізація програми з надання молодіжного житлового кредитування. «Так минулого року була проведена перевірка квартирної черги, в результаті якої з різних причин: невідповідність документації, вже придбана квартира у кредит, тощо, було знято 18 тис. чоловік. Зараз ми готуємо принципову концепцію, яка полягає у забезпеченні надання фінансово-кредитної допомоги людині, яка проживає і працює у Києві, але не має київської реєстрації», - підкреслив він.

Bookmark and Share