Краса врятує світ


У складі делегації перебували переможниця конкурсу “Перша леді-2007” Олена Даценко, яка навчається у Луганську на філософському факультеті Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля, а також Аліса Твердохліб (м.Харків, “Перша віце леді-2007”), Вікторія Мостовнікова (“Перша леді-модель-2007”) та Євгенія Вершиніна (м.Луганськ, “Перша леді-фото-2006”).

Під час перебування дівчат у Тернополі відбулись офіційні зустрічі, зокрема з Тернопільським міським головою Романом Заставним.

Красуні також відвідали будинок-інтернату для глухо-німих дітей у м. Теребовля Тернопільської обл. із врученням подарунків, спілкуванням і творчою програмою для дітей.

14 березня дівчата прийняли участь у демонстрації купальних костюмів від відомого київського дизайнера, яка відбулася в рамках святкування річниці аква-парку „Лімпопо”. Під час аукціону після показу один із купальних костюмів був проданий за 1500 тис. грн., котрі будуть спрямовані на потреби Теребовлянського будинку-інтернату.

15 березня Тернопіль також відвідав Голова Народно-демократичної ліги молоді Павло Вікнянський.

Візит організовано силами НДЛМ, у першу чергу завдяки голові Тернопільського ТО НДЛМ, члену Правління НДЛМ, організатору Всеукраїнського конкурсу студентської краси “Перша леді” Володимиру Заверусі.

Наступний візит переможниць конкурсу студентської краси “Перша леді” планується до Криму.Bookmark and Share