Школа-семінар з питань студентського самоврядування для активістів та лідерів


Участь у школі взяли студенти п’яти вищих навчальних закладів. Школу проводили тренери з питань студентського самоврядування Кудряшова Ганна (Бердянськ) та Олександр Смирнов (Запоріжжя), на другий день до них долучився представник виконкому УАСС Микола Гуменний (Суми) який провів тренінги з лідерства.
Головною метою було ознайомлення студентів-активістів з такими темами, як: основи студентського самоврядування - мета, завдання та функції, структура, законодавча база студентського самоврядування, вибори в органи студентського самоврядування, взаємодія з адміністрацією, лідерство, робота в команді, досвід європейських студентів в розбудові студентської демократії та ще багато іншого.
Також невід’ємною частиною школи став обмін досвідом органів студентського самоврядування Херсонщини.
Учасників школи залишились задоволені від проведеної школи, наголосили на розширенні масштабів проведення подібних заходів а також вислови побажання у якнайскорішому прийнятті Змін до Закону України «Про Вищу Освіту» (щодо студентського самоврядування) саме в студентській редакції.
В результаті учасники школи отримали необхідні знання та поради що до розбудови студентського самоврядування в своїх ВНЗ та налагодили дружні зв’язки з активістами з інших ВНЗ.
Наступні школа-семінари відбудуться
Херсон - 29-30 березня
Запоріжжя – 5-6 та 12-13 квітня
З питань участі у школах звертатись до
Координатора проекту, Смирнова Олександра за тел. +380504210082

Прес-служба УАСС


Bookmark and Share