В УжНУ з’явилося сучасне програмне забезпечення для тривимірного моделювання


Університетський комплект ліцензійного програмного забезпечення розрахований на десять робочих місць, що дозволяє щороку пройти навчання більш ніж п’ятистам студентам усіх спеціальностей інженерно-технічного факультету. Студенти, які пройшли школу використання ліцензійних продуктів компанії АСКОН, стають фахівцями високого класу, що володіють всіма необхідними в сучасних умовах професійними навиками.
Програма використовується в навчальному процесі ІТФ вже два місяці. «За цей час спостерігається підвищення зацікавленості студентів та їх активність на практичних заняттях», — каже заступник декана ІТФ з виховної роботи Ярослав Легета, — «Довелося заводити журнал для додаткових занять».
КОМПАС фактично є заміною класичних креслень, які здійснюються олівцем та кульманом. Але системи цих програм відкривають найширші можливості перед інженером. Вони містять інтерактивну навчальну систему та конструкторську бібліотеку, Завдяки програмі можна розрахувати оптимальну кількість матеріалів для виробництва виробу, режими обробки для різних видів виробництв, оптимальні затрати часу, сформувати необхідні комплекти технологічних документів. Наприклад, на практиці трапляється так, що при виготовленні виробу за кресленнями вручну, деякі його деталі «накладаються» одна на одну, що змушує інженерів розробляти креслення заново. Система КОМПАС дозволяє уникати таких проблем.
Також програма забезпечує технолога потрібною довідковою інформацією — дані про матеріали, устаткування, інструменти, надає можливість виконувати різноманітні технічні розрахунки.
В Україні КОМПАСОМ користуються, наприклад, банкнотно-монетний двір НБУ, Запорізька АЕС, Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча. В Росії на цих програмах конструюють на таких гігантах як КАМАЗ та «АВТОВАЗ».
Ліцензійне програмне забезпечення системи КОМПАС компанії «АСКОН» для інженерно-технічного факультету УжНУ закупив Ужгородський коньячний завод за організаційної допомоги Закарпатської обласної організації ВМГО «Спілка молодих соціалістів».

контакти:
Всеукраїнська Молодіжна Громадська Організація
“СПІЛКА МОЛОДИХ СОЦІАЛІСТІВ”
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ
88000, м. Ужгород, вул. Боженка, 4 тел./факс: (0312) 61-70-81
e-mail: sms-obkom@mail.ru
Олександр Коробко
тел. 8 095 647 0924
e-mail: o-korobko@mail.ru


Bookmark and Share